Porównanie projektów

Projekt domu Dacjan

3 650 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
145,20 m2
+ powierzchnia garażu
20,10 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,80 m2
Powierzchnia zabudowy
136,40 m2
Kubatura netto
515,50 m3
Powierzchnia dachu
156,20 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
28,60 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
8,80 m
Min. wymiary działki dł.
21,20 m
Min. wymiary działki szer.
19,70 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Dacjan
Rzut parter

Piętro

Dacjan
Rzut piętro

Elewacje

Dacjan
Elewacja przód
Dacjan
Elewacja boczna
Dacjan
Elewacja boczna
Dacjan
Elewacja tył

Rzut działki

Dacjan
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dacjan to piętrowy dom jednorodzinny, zaprojektowany w miejskim stylu. Parter obejmuje wygodną strefę dzienną oraz garaż z przejściem do kotłowni. Tuż przy wiatrołapie umieszczono garderobę, która jednocześnie stanowi łącznik z garażem. Mieszkalna część parteru koncentruje się wokół kominka. Kuchnia uzupełniona została o praktyczną spiżarnię. Jadalnia łączy się przestrzennie z jasnym salonem. Pokój gościnny, z dyskretnym wejściem obok schodów, posiada osobne wyjście na taras. Na piętrze znajdują się ogólnodostępna łazienka, trzy wygodne pokoje oraz moduł dla Rodziców - z dużą sypialnią, garderobą i łazienką.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - blacha.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!