Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Bianka II

3 300 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
108,90 m2
+ powierzchnia garażu
34,70 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,50 m2
Powierzchnia zabudowy
204,30 m2
Kubatura netto
441,70 m3
Powierzchnia dachu
289,70 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
6,60 m
Min. wymiary działki dł.
26,92 m
Min. wymiary działki szer.
19,99 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Bianka II
Rzut parter

Elewacje

Bianka II
Elewacja przód
Bianka II
Elewacja boczna
Bianka II
Elewacja boczna
Bianka II
Elewacja tył

Rzut działki

Bianka II
Przekrój

Opis

Projekt domu jednorodzinnego Bianka II powinien być odpowiedni dla osób, które poszukują niewielkiego domu parterowego z dwustanowiskowym garażem. Ekonomiczny, funkcjonalny - idealny dla 4-osobowej rodziny. Dom ten kryje w sobie racjonalnie przemyślany układ pomieszczeń oraz maksymalnie zagospodarowaną przestrzeń. Lewe skrzydło budynku zajmuje reprezentacyjna, otwarta część dzienna z kominkiem, który pozwala na ogrzanie domu w chłodne wieczory, a także na stworzenie przytulnej atmosfery. Przestronny, słoneczny salon, z wyjściem na zadaszony taras, połączony z jadalnią daje poczucie przestrzeni. Kuchnia usytuowana jest przy wejściu do budynku, z bezpośrednim przejściem do jadalni oraz dostępem do podręcznej, praktycznej spiżarni, w której można przechowywać domowe przetwory, czy też rzadziej używany sprzęt kuchenny. W prawym skrzydle budynku zlokalizowana została część prywatna domowników, obejmująca trzy sypialnie. Największa z nich, przeznaczona dla rodziców, posiada własną garderobę i niewielką toaletę, w której znalazło się miejsce na prysznic. Dopełnieniem części nocnej jest obszerna łazienka oraz korytarz częściowo zabudowany szafami, pełniący funkcję wygodnej garderoby. Strefa gospodarcza domu, obejmująca dwustanowiskowy garaż, oraz kotłownię zlokalizowana została tuż przy wejściu do budynku, z bezpośrednim przejściem do wiatrołapu, co jest niezwykle praktyczne zwłaszcza w obliczu kapryśnej aury panującej na dworze. Atrakcyjny wygląd zewnętrzny budynku podkreślają zastosowane podcienie, zarówno przy wejściu do budynku jak i nad tarasem, a jasna kolorystyka elewacji, kontrastująca z barwą dachu przełamana została klinkierową oraz drewnianą okładziną, dzięki czemu dom prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. Projekt dostępny jest w wersji o większej powierzchni użytkowej - Bianka oraz w wersji ze strychem do adaptacji - Bianka III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie