Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Beniamin II

2 856 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,50 m2
+ powierzchnia garażu
20,20 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,10 m2
Powierzchnia zabudowy
132,60 m2
Kubatura netto
465,90 m3
Powierzchnia dachu
198,00 m2
Kąt nachylenia dachu
45°
Wysokość budynku
8,90 m
Min. wymiary działki dł.
17,86 m
Min. wymiary działki szer.
22,98 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Beniamin II
Rzut parter

Poddasze

Beniamin II
Rzut poddasze

Elewacje

Beniamin II
Elewacja przód
Beniamin II
Elewacja boczna
Beniamin II
Elewacja boczna
Beniamin II
Elewacja tył

Rzut działki

Beniamin II
Przekrój

Opis

Beniamin II to dom z poddaszem użytkowym, o średniej powierzchni użytkowej, z garażem jednostanowiskowym. Prosta stylistyka, liczne przeszklenia i proste lukarny dodają nowoczesnego charakteru. Parter domu zarezerwowany jest na strefę dziennego odpoczynku oraz pracy. Cała powierzchnia dzienna skupiona jest wokół kominka. Pokój dzienny, jadalnia i kuchnia tworzą jedną przestrzeń, choć wyraźnie widać granice poszczególnych pomieszczeń. Uwagę przykuwa jadalnia, mieszcząca duży, rodzinny stół, zlokalizowana w przeszklonym narożniku. Tuż obok kuchni projektanci zaplanowali spiżarnię oraz łazienkę. Wejście do części gospodarczej (kotłownia i garaż) jest bezpośrednio z wiatrołapu. Na poddaszu umieszczono trzy sypialnie oraz łazienkę z pralnią. Projekt dostępny w wersji z innym układem pomieszczeń na poddaszu - Beniamin.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i płytami włókno-cementowymi (lub kamiennymi). Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie