Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Beniamin

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
129,30 m2
+ powierzchnia garażu
19,10 m2
Powierzchnia zabudowy
116,50 m2
Kubatura netto
459,60 m3
Powierzchnia dachu
163,40 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
31,90 m2
Kąt nachylenia dachu
45°
Wysokość budynku
8,90 m
Min. wymiary działki dł.
17,00 m
Min. wymiary działki szer.
21,70 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Beniamin
Rzut parter

Poddasze

Beniamin
Rzut poddasze

Elewacje

Beniamin
Elewacja przód
Beniamin
Elewacja boczna
Beniamin
Elewacja boczna
Beniamin
Elewacja tył

Rzut działki

Beniamin
Przekrój

Opis

Beniamin - projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Prosty w formie i stylistyce, idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Charakterystyczna dla projektu jest duża ilość przeszkleń na parterze - zwiększa to poczucie przestronności i jasności. Lewe skrzydło parteru zajęte jest przez część wspólną - salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Zaraz obok kuchni zlokalizowana jest spiżarnia. Osoby, które lubią dużo gotować i spędzają na tym zajęciu sporo czasu, mogą w ramach adaptacji zrezygnować ze spiżarni i uzyskać w ten sposób bardzo przestronną i wygodną kuchnię. W niewielkiej łazience wygospodarowano miejsce na natrysk. Zaraz obok schodów prowadzących na poddasze umieszczono niewielki gabinet. Jego lokalizacja od strony ogrodowej sprawia, że może stac się bardzo przyjemnym i zacisznym miejscem do pracy w domu. A w razie przyjmowania gości świetnie sprawdzi się jako dodatkowa sypialnia. Z prawej strony bryły dostawiony jest garaż, nad którym znajduje się duży taras. Poddasze w domu Beniamin to trzy sypialnie i duża łazienka. Niewielką powierzchnię ostatniego pokoju rekompensuje duży taras nad garażem.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i płytami włókno-cementowymi (lub kamiennymi). Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie