Porównanie projektów

Projekt domu Bella III

3 800 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,60 m2
+ powierzchnia garażu
37,70 m2
+ powierzchnia strychu
14,40 m2
Powierzchnia zabudowy
154,40 m2
Kubatura netto
632,70 m3
Powierzchnia dachu
276,40 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,80 m
Min. wymiary działki dł.
19,88 m
Min. wymiary działki szer.
22,90 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Bella III
Rzut parter

Poddasze

Bella III
Rzut poddasze

Elewacje

Bella III
Elewacja przód
Bella III
Elewacja boczna
Bella III
Elewacja boczna
Bella III
Elewacja tył

Rzut działki

Bella III
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Bella III to szalenie efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym, który powinien oczarować rodzinę 4-6-osobową, ceniącą przejrzyste rozwiązania funkcjonalne, zapewniające poczucie komfortu i intymności. Na parterze zaprojektowano reprezentacyjny salon z kominkiem, połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, a także łazienkę, pokój gościnny i praktyczne pomieszczenie techniczne, które wraz z jednostanowiskowym garażem tworzy gospodarczą przestrzeń domu. Trzy duże pokoje i ogólnodostępna łazienka, zlokalizowane na piętrze, stanowią prywatną przestrzeń mieszkańców domu. Jedna z sypialni została tu dodatkowo wyposażona w garderobę, którą doceni niejedna Pani domu. Balkony, przewidziane w dwóch pokojach na poddaszu zapewnią chwile relaksu na świeżym powietrzu o każdej porze dnia. Dodatkowo nad garażem zaprojektowano strych, który można przystosować w ramach adaptacji do pełnienia funkcji pralni, schowka lub dodatkowego pokoju. Projekt domu Bella III z dachem wielospadowym i zgrabną, zwartą bryłą zachwyca maksymalnie zredukowaną komunikacją wewnętrzną, dzięki której uzyskano większą przestrzeń mieszkalną. Projekt ten powinien spodobać się osobom ceniącym średniej wielkości domy o niebanalnej stylistyce.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!