Porównanie projektów

Projekt domu Bella II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,60 m2
+ powierzchnia garażu
22,50 m2
+ powierzchnia strychu
6,50 m2
Powierzchnia zabudowy
137,10 m2
Kubatura netto
539,30 m3
Powierzchnia dachu
254,70 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,80 m
Min. wymiary działki dł.
19,88 m
Min. wymiary działki szer.
21,50 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Bella II
Rzut parter

Poddasze

Bella II
Rzut poddasze

Elewacje

Bella II
Elewacja przód
Bella II
Elewacja boczna
Bella II
Elewacja boczna
Bella II
Elewacja tył

Rzut działki

Bella II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Elewacje wykończone w jasnych odcieniach, z dodatkiem kamienia i drewnianej stolarki sprawiają, że dom jest ciepły i przyjazny, i idealnie wkomponuje się w pełne zieleni otoczenie. Dodatkowo kontakt z naturą ułatwiają zastosowane liczne przeszklenia, częściowo zadaszony obszerny taras oraz balkony dostępne z dwóch sypialni. W lewym skrzydle domu zlokalizowana jest strefa dzienna - salon tworzący z kuchnią i jadalnią otwartą przestrzeń, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. W prawym skrzydle zlokalizowano dodatkowy pokój/gabinet z oknem na ogród, niewielką łazienkę z miejscem na prysznic, hall z dużą, zabudowaną szafą oraz dostępny poprzez kotłownię garaż. Dopełnieniem funkcji parteru jest zlokalizowana tuż przy kuchni spiżarnia. Strefa nocna w całości zlokalizowana została na poddaszu - to trzy sypialnie, jedna z własną garderobą oraz ogólnodostępna łazienka. Dodatkowo z poddasza dostępne jest obszerne pomieszczenie nad garażem, które w zależności od potrzeb mieszkańców może pełnić różnorakie funkcje schowka bądź pralni z suszarnią. Dwustronny kominek pozwala cieszyć się swoim urokiem w chłodne, jesienno zimowe dni, kiedy mamy ochotę usiąść w salonie, poczytać książkę, ogrzać się blaskiem płomieni.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).