Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Belinda

3 500 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
157,20 m2
+ powierzchnia garażu
22,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
8,00 m2
+ powierzchnia strychu
10,50 m2
Powierzchnia zabudowy
176,40 m2
Kubatura netto
634,80 m3
Powierzchnia dachu
266,70 m2
Kąt nachylenia dachu
35°
Wysokość budynku
7,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,12 m
Min. wymiary działki szer.
26,52 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Belinda
Rzut parter

Poddasze

Belinda
Rzut poddasze

Elewacje

Belinda
Elewacja przód
Belinda
Elewacja boczna
Belinda
Elewacja boczna
Belinda
Elewacja tył

Rzut działki

Belinda
Przekrój

Opis

Projekt domu Belinda to propozycja dla 4-5 osobowej rodziny. Część dzienną tworzy kuchnia otwarta na jadalnię oraz salon z wyjściem na taras. Dużym atutem domu jest spiżarnia zlokalizowana przy kuchni, garderoba oraz pralnia. Część prywatną na parterze tworzą dwie sypialnie z łazienką. Część gospodarcza obejmuje pralnię, przez którą przechodzi się do jednostanowiskowego garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego, które posiada również wyjście na ogród. Na poddaszu znajdują się dwie duże sypialnie, łazienka oraz strych dostępny z sypialni. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Belinda II oraz w wersji parterowej, bez poddasza użytkowego - Rozalinda. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytkami elewacyjnymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie