Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Aurelia II

2 919 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
121,30 m2
+ powierzchnia garażu
36,00 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,20 m2
+ powierzchnia strychu
26,30 m2
Powierzchnia zabudowy
145,50 m2
Kubatura netto
564,90 m3
Powierzchnia dachu
240,00 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,50 m
Min. wymiary działki szer.
23,00 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Aurelia II
Rzut parter

Poddasze

Aurelia II
Rzut poddasze

Elewacje

Aurelia II
Elewacja przód
Aurelia II
Elewacja boczna
Aurelia II
Elewacja boczna
Aurelia II
Elewacja tył

Rzut działki

Aurelia II
Przekrój

Opis

Piękny dom Aurelia II zachwyca swoją niewyszukaną elegancją. Zaprojektowany w klasycznym stylu z pewnością spełni oczekiwania osób ceniących tradycję, wygodę i komfort. Jasne elewacje przykuwają uwagę nielicznymi zdobieniami okładziną kamienną, a grafitowy dach zakończony jest jasnym drewnem. Spójna, prosta bryła domu oraz dwuspadowy dach wpłyną korzystanie na koszty budowy domu, a także na późniejszej jego eksploatacji. Do wnętrza domu zaprasza otwarty ganek, prowadzący do wiatrołapu. W wiatrołapie przewidziano możliwość zabudowania wnęki dużą szafą, co ułatwi utrzymanie ładu w tym pomieszczeniu. Serce domu to kominek, wokół którego rozplanowano całą strefę dzienną - wygodną kuchnię otwartą na jadalnię z dużym stołem, oraz przestronny salon. Ciepły blask bijący z kominka uprzyjemni mieszkańcom popołudniowy odpoczynek w zimowe wieczory. Ważnym uzupełnieniem funkcji parteru jest gabinet, zlokalizowany tuż obok salonu. Ten dodatkowy pokój świetnie spełni się jako również jako domowa biblioteka lub bawialnia dla dzieci. W niewielkim korytarzu, którym przechodzi się do części gospodarczej umiejscowiono niewielką, ale bardzo wygodną łazienkę. Aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w korytarzu tym zaplanowano również miejsce na drugą szafę wnękową. Do dwustanowiskowego garażu przechodzi się przez pomieszczenie techniczne, które można potraktować również jako schowek lub spiżarnię. Z garażu przechodzi się do kotłowni. W trosce o wygodę użytkowania tego pomieszczenia zaprojektowano wyjście na ogród. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na poddasze, które w całości stanowi część prywatną mieszkańców - duża, ogólnodostępna łazienka oraz trzy sypialnie, z których każda ma wyjście na balkon. W jednym z pokoi zaplanowano osobną garderobą. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Aurelia i bez garażu - Aurelia III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie