Porównanie projektów

Projekt domu Atreusz Mały III

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
123,80 m2
Powierzchnia zabudowy
94,90 m2
Kubatura netto
391,00 m3
Powierzchnia dachu
165,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
17,90 m
Min. wymiary działki szer.
18,25 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Atreusz Mały III
Rzut parter

Poddasze

Atreusz Mały III
Rzut poddasze

Elewacje

Atreusz Mały III
Elewacja przód
Atreusz Mały III
Elewacja boczna
Atreusz Mały III
Elewacja boczna
Atreusz Mały III
Elewacja tył

Rzut działki

Atreusz Mały III
Przekrój

Opis

Projekt Atreusz Mały III to klasyczny jednorodzinny dom bez garażu. Na parterze zaprojektowano strefę ogólnego dostępu. Otwarta kuchnia łączy się z jadalnią i pokojem dziennym. Drzwi balkonowe prowadzące na taras doskonale doświetlają wnętrze. Salon to miejsce wypoczynku. Tutaj znajduje się kominek, a duże okna prowadzące na taras oraz wykusz pozwolą obserwować zmieniającą się przyrodę w przydomowym ogrodzie. Dodatkowo wydzielono na parterze gabinet, spiżarnię, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Na górze strefę prywatną stanowią trzy sypialnie w tym jedna z dużą garderobą i ozdobnym balkonem oraz łazienka. Atreusz Mały III to pięknie wystylizowany budynek dla 4-5 osobowej rodziny. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atreusz Mały oraz dwustanowiskowym - Atreusz Mały II, a także w wersjach o większej powierzchni użytkowej i różnymi układami pomieszczeń: z garażem jednostanowiskowym - Atreusz oraz Atreusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Atreusz II oraz Atreusz Nowy II, bez garażu - Atreusz III oraz Atreusz Nowy III).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).