Porównanie projektów

Projekt domu Atlantyda Mała III

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
124,30 m2
Powierzchnia zabudowy
98,80 m2
Kubatura netto
393,20 m3
Powierzchnia dachu
175,20 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,10 m
Min. wymiary działki dł.
16,78 m
Min. wymiary działki szer.
20,05 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
0

Parter

Atlantyda Mała III
Rzut parter

Poddasze

Atlantyda Mała III
Rzut poddasze

Elewacje

Atlantyda Mała III
Elewacja przód
Atlantyda Mała III
Elewacja boczna
Atlantyda Mała III
Elewacja boczna
Atlantyda Mała III
Elewacja tył

Rzut działki

Atlantyda Mała III
Przekrój

Opis

Atlantyda Mała III to komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, bez garażu. Tradycyjny styl domu podkreślony został klinkierową okładziną. Strefa dzienna zlokalizowana jest wokół kominka. Taki układ umożliwia zastosowanie alternatywnego ogrzewania. Salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i ustawną kuchnią. Zadaszenie nad tarasem umożliwi korzystanie z jego uroków również w gorszą pogodę. Lewa część parteru przeznaczona została na ustronny gabinet z wyjściem na taras, łazienkę, garderobę oraz kotłownię. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie (jedna z osobną łazienką) oraz dużą łazienkę, której rozmiar pozwala na stworzenie prawdziwego pokoju kąpielowego. Warto również podkreślić, że każda sypialnia posiada wyjście na balkon. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atlantyda Mała, z garażem dwustanowiskowym - Atlantyda Mała II oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem 1-st. Atlantyda Nowa i Atlantyda, z garażem 2-st.: Atlantyda Nowa II i Atlantyda II, oraz bez garażu: Atlantyda Nowa III i Atlantyda III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klienkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!