Porównanie projektów

Projekt domu Atlantyda Mała II

3 750 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
124,00 m2
+ powierzchnia garażu
32,30 m2
+ powierzchnia strychu
18,10 m2
Powierzchnia zabudowy
143,70 m2
Kubatura netto
556,20 m3
Powierzchnia dachu
249,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,10 m
Min. wymiary działki dł.
16,70 m
Min. wymiary działki szer.
25,05 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Atlantyda Mała II
Rzut parter

Poddasze

Atlantyda Mała II
Rzut poddasze

Elewacje

Atlantyda Mała II
Elewacja przód
Atlantyda Mała II
Elewacja boczna
Atlantyda Mała II
Elewacja boczna
Atlantyda Mała II
Elewacja tył

Rzut działki

Atlantyda Mała II
Przekrój

Opis

Atlantyda Mała II to projekt tradycyjnego domu z poddaszem użytkowym i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną. Jasny salon płynnie łączy się z kuchnią i jadalnią, umieszczoną w wykuszu. Przedłużenie kuchni stanowi niewielka, ale praktyczna spiżarnia. Świetnie sprawdzi się ona jako schowek na drobne sprzęty porządkowe. Z drugiej strony domu zaplanowano gabinet z bezpośrednim wyjściem na ogród, garderobę oraz łazienkę. Taki układ idealnie sprawdzi się w przypadku rodziny wielopokoleniowej. Z wiatrołapu jest przejście do kotłowni, stanowiącej jednocześnie śluzę pomiędzy częścią mieszkalną a garażem. Na poddaszu rozmieszczone zostały trzy pokoje (w tym jeden z osobną łazienką), wspólna łazienka oraz duży strych. W ramach adaptacji strych można przekształcić w pomieszczenie mieszkalne. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atlantyda Mała, bez garażu - Atlantyda Mała III oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej: z garażem 1-st. Atlantyda Nowa i Atlantyda, z garażem 2-st.: Atlantyda Nowa II i Atlantyda II, oraz bez garażu: Atlantyda Nowa III i Atlantyda III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klienkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!