Porównanie projektów

Projekt domu Atlanta Nowa III

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
134,40 m2
Powierzchnia zabudowy
101,50 m2
Kubatura netto
404,50 m3
Powierzchnia dachu
171,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
18,42 m
Min. wymiary działki szer.
17,97 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Atlanta Nowa III
Rzut parter

Poddasze

Atlanta Nowa III
Rzut poddasze

Elewacje

Atlanta Nowa III
Elewacja przód
Atlanta Nowa III
Elewacja boczna
Atlanta Nowa III
Elewacja boczna
Atlanta Nowa III
Elewacja tył

Rzut działki

Atlanta Nowa III
Przekrój

Opis

Projekt Atlanta Nowa III jest domem z poddaszem użytkowym, idealnym dla wszystkich tych Państwa, którzy są przywiązani do tradycyjnej architektury. Wizualnie projekt wyróżnia się dbałością o detale i elegancją. Prostą bryłę domu wzbogacają zadaszenia, podcień ogrodowy i wykusz, dodając mu uroku i sprawiając, że doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Jasne elewacje - biały tynk i kremowe akcenty z okładziny kamiennej - pięknie kontrastują z ciemnym kolorem dachu. Ciepła dodają stolarka i elementy wykończeniowe z naturalnego drewna. Wejście do domu podkreślone jest przez półokrągłe schody oraz daszek, utworzony z balkonu. Przestrzeń mieszkalna domu Atlanta Nowa III jest zaplanowana niezwykle praktycznie. Do środka prowadzi nas wiatrołap, który doświetlony jest poprzez okno naturalnym światłem słonecznym. Centralnie umieszczony kominek skupia na sobie uwagę, stając się ozdobą domu, szczególnie w jesienne i zimowe wieczory. Jego lokalizacja pozwala również na alternatywne zastosowanie ogrzewania kominkowego. Część dzienna została zaprojektowana jako otwarta strefa. Kuchnia z dużymi możliwościami aranżacji uzupełniona jest o niezwykle praktyczną spiżarkę. W jadalni jest miejsce na duży stół, a umiejscowienie jej w wykuszu pozwoli cieszyć się widokiem ogrodu również podczas codziennych, wspólnych posiłków. Pokój dzienny z pewnością stanie się ulubionym miejscem odpoczynku całej rodziny. Dopełnieniem parteru jest gabinet oraz łazienka z natryskiem. Do strefy gospodarczej przechodzi się bezpośrednio z wiatrołapu. Na poddasze domu prowadzą schody zgrabnie ukryte w klatce schodowej. Trzy sypialnie, z których jedna ma swoją garderobę, oraz ogólnodostępna łazienka tworzą część prywatną domowników. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Atlanta Nowa II oraz jednostanowiskowym - Atlanta Nowa, a także z inną aranżacją parteru i poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Atlanta, z garażem dwustanowiskowym - Atlanta II oraz bez garażu - Atlanta III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).