Porównanie projektów

Projekt domu Arwena

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
160,80 m2
+ powierzchnia garażu
33,70 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,60 m2
Powierzchnia zabudowy
175,60 m2
Kubatura netto
600,50 m3
Powierzchnia dachu
165,40 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
9,20 m
Min. wymiary działki dł.
23,65 m
Min. wymiary działki szer.
20,97 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Arwena
Rzut parter

Piętro

Arwena
Rzut piętro

Elewacje

Arwena
Elewacja przód
Arwena
Elewacja boczna
Arwena
Elewacja boczna
Arwena
Elewacja tył

Rzut działki

Arwena
Przekrój

Opis

Arwena to projekt eleganckiego i funkcjonalnego domu dla dużej rodziny. Budynek, dzięki swojej ciekawej, a zarówno klasycznej formie przyciąga wzrok i budzi podziw. Tarasy, które znajdują się na parterze oraz na piętrze domu, umożliwią nam miejsce na wypoczynek. Na parterze rozmieszczono strefę dzienną, na którą składa się wiatrołap z miejscem na szafę, salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Do dyspozycji mamy również łazienkę oraz pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu mamy dostęp do garażu i pomieszczenia gospodarczego. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie w tym jedna z własną garderobą i łazienką. Dopełnieniem jest pralnia i duża łazienka. Projekt jest również dostępny z innym układem funkcjonalnym - Arwena II i Arwena III oraz Kornelia i Kornelia II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).