Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Arizona III

3 500 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
136,90 m2
+ powierzchnia garażu
32,00 m2
Powierzchnia zabudowy
225,70 m2
Kubatura netto
486,50 m3
Powierzchnia dachu
309,10 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
6,30 m
Min. wymiary działki dł.
25,55 m
Min. wymiary działki szer.
23,32 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Arizona III
Rzut parter

Elewacje

Arizona III
Elewacja przód
Arizona III
Elewacja boczna
Arizona III
Elewacja boczna
Arizona III
Elewacja tył

Rzut działki

Arizona III
Przekrój

Opis

Arizona III to parterowy dom dla dużej rodziny ceniącej komfort i ponadczasowy styl. Projekt wyróżnia się ciekawą bryłą oraz elewacją z kamiennej okładziny. W lewym skrzydle domu zlokalizowano strefę dzienną, na którą składa się salon połączony z jadalnią. Dwustronny kominek możemy użytkować zarówno w salonie oraz na zadaszonym tarasie. Otwarta kuchnia posiada praktyczną wyspę oraz dodatkową spiżarnię, która pomieści przetwory oraz sprzęty kuchenne. W części prywatnej zaprojektowano cztery sypialnie, dwie łazienki oraz garderobę. Wiatrołap sąsiaduje z pomieszczeniem gospodarczym, z którego przejdziemy do dwustanowiskowego garażu. Projekt jest dostępny w wersjach ze strychem i trzema sypialniami - Arizona i Arizona II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie