Porównanie projektów

Projekt domu Antonio

3 700 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
142,40 m2
+ powierzchnia garażu
20,50 m2
+ powierzchnia strychu
13,30 m2
Powierzchnia zabudowy
144,50 m2
Kubatura netto
535,50 m3
Powierzchnia dachu
194,60 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
23,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
20,04 m
Min. wymiary działki szer.
22,30 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Antonio
Rzut parter

Poddasze

Antonio
Rzut poddasze

Elewacje

Antonio
Elewacja przód
Antonio
Elewacja boczna
Antonio
Elewacja boczna
Antonio
Elewacja tył

Rzut działki

Antonio
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Szalenie efektowny projekt domu z przestronną strefą dzienną, w której odnajdziemy ustawny salon połączony z jadalnią i kuchnią, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim przejściem do jednostanowiskowego garażu. Całości dopełnia niewielka toaleta, niezwykle praktyczna spiżarnia usytuowana w sąsiedztwie kuchni oraz okazały taras, dostępny z poziomu salonu oraz jadalni. Część prywatną domu wyznaczają trzy wygodne sypialnie i stosunkowo duża łazienka z narożną wanną. Przy sypialni Gospodarzy zaplanowano sporą garderobą. Pozostałe pokoje zostały tak pomyślane, aby zmieścić duże szafy. Ciekawym elementem staną się przeszklone z trzech stron lukarny. Zaprojektowany nad garażem strych może pełnić rolę schowka lub zostać zaadaptowany na pomieszczenie mieszkalne. Ten projekt domu z pewnością odznacza się przemyślanym układem funkcjonalnym i wyjątkowo atrakcyjną wizualnie bryłą, która wyróżniać go będzie na tle innych budynków w sąsiedztwie. Z pewnością przypadnie do gustu rodzinie 4-6 osobowej, ceniącej wygodny styl życia. Dostępna w sprzedaży jest wersja z garażem dwustanowiskowym - Antonio II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!