Porównanie projektów

Projekt domu Anteusz z wykuszem 1G

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
123,20 m2
+ powierzchnia garażu
21,10 m2
+ powierzchnia strychu
9,20 m2
Powierzchnia zabudowy
124,40 m2
Kubatura netto
458,90 m3
Powierzchnia dachu
166,10 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
17,60 m
Min. wymiary działki szer.
21,48 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Anteusz z wykuszem 1G
Rzut parter

Poddasze

Anteusz z wykuszem 1G
Rzut poddasze

Elewacje

Anteusz z wykuszem 1G
Elewacja przód
Anteusz z wykuszem 1G
Elewacja boczna
Anteusz z wykuszem 1G
Elewacja boczna
Anteusz z wykuszem 1G
Elewacja tył

Rzut działki

Anteusz z wykuszem 1G
Przekrój

Opis

Anteusz z Wykuszem to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w klasycznym stylu. To co go wyróżnia, to bardzo ciekawy, nietuzinkowy wykusz w prostokątnym kształcie, zapewniający mieszkańcom piękny, panoramiczny widok. Prosta forma budynku, uwydatniona przez zastosowanie białego koloru na elewacji, ładnie kontrastuje z ciemnobrązowym dachem i drewnianą stolarką. Jasna, kamienna okładzina na cokole oraz w postaci akcentów na ścianach dodaje budynkowi elegancji i szyku. Plan domu oparty jest na kwadracie, do którego przylega garaż. Wnętrze jest bardzo funkcjonalnie rozplanowane. Wiatrołap łączy się z niewielką garderobą, przez którą przechodzi się do pomieszczenia gospodarczego, a dalej do garażu. Parter domu w całości zajęty jest przez strefę dzienną, w centrum której zaplanowano kominek. Przestronny pokój dzienny tworzy jedną przestrzeń z jadalnią. Otwarta na jadalnię kuchnia posiada spiżarnię, co przypadnie do gustu niejednej Pani domu. W ramach adaptacji można zrezygnować ze spiżarni powiększając w ten sposób kuchnię. Przylegający do salonu gabinet można wykorzystać jako pokój gościnny. Na poddaszu zaprojektowano część prywatną mieszkańców. Znajdują się tam trzy pokoje - każdy z wyjściem na balkon, oraz łazienka połączona z pralnią, co jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Dom posiada również strych, dostępny z klatki schodowej. Projekt dostepny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Anteusz z Wykuszem 2G.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy i płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem oraz okładziną kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).