Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Ametyst III

3 350 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
118,60 m2
Powierzchnia zabudowy
147,90 m2
Kubatura netto
443,40 m3
Powierzchnia dachu
228,10 m2
Kąt nachylenia dachu
35°
Wysokość budynku
7,40 m
Min. wymiary działki dł.
24,29 m
Min. wymiary działki szer.
16,72 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Ametyst III
Rzut parter

Poddasze

Ametyst III
Rzut poddasze

Elewacje

Ametyst III
Elewacja przód
Ametyst III
Elewacja boczna
Ametyst III
Elewacja boczna
Ametyst III
Elewacja tył

Rzut działki

Ametyst III
Przekrój

Opis

Uroczy dom z poddaszem użytkowym, bez garażu. Od strony frontowej prezentuje się prosta elewacja, podkreślona drewnianą okładziną. Od strony ogrodowej uwagę przykuwa duży, zadaszony taras, na którym przyszli mieszkańcy będą mogli delektować się odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Blask i ciepło zewnętrznego kominka umilą niejeden wiosenny i jesienny wieczór. Na parterze, w strefie wejściowej, architekci zaprojektowali wiatrołap z miejscem na szafę, co jest niezwykle ważne przy domach o niezbyt dużej powierzchni użytkowej. Dalej znajdują się dwa pokoje, łazienka i kotłownia. Część dzienna to otwarta przestrzeń, w której salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Na głównej ścianie umieszono dwa duże okna z wyjściem na taras oraz piękny kominek. Na częścią dzienną domu jest wysoki sufit, co jest niezaprzeczalnym atutem tego projektu. Użytkowe poddasze składa się z antresoli, dwóch pokoi oraz łazienki. Projekt dostępny jest w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej: bez garażu Ametyst oraz z garażem Ametyst II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie