Porównanie projektów

Projekt domu Amaltea Nowa

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
131,00 m2
+ powierzchnia garażu
18,90 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,70 m2
+ powierzchnia strychu
13,90 m2
Powierzchnia zabudowy
142,20 m2
Kubatura netto
532,90 m3
Powierzchnia dachu
231,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
18,56 m
Min. wymiary działki szer.
22,05 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Amaltea Nowa
Rzut parter

Poddasze

Amaltea Nowa
Rzut poddasze

Elewacje

Amaltea Nowa
Elewacja przód
Amaltea Nowa
Elewacja boczna
Amaltea Nowa
Elewacja boczna
Amaltea Nowa
Elewacja tył

Rzut działki

Amaltea Nowa
Przekrój

Opis

Amaltea Nowa to elegancki i stylowy projekt jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym. Zwraca uwagę pięknie wkomponowanymi kolumnami na elewacji frontowej. Symetrycznie rozłożone elementy na elewacji z przodu budynku dodają uroku oraz dają poczucie harmonii. Całości bryły budynku dopełnia garaż jednostanowiskowy oddzielony od części mieszkalnej przechodnim pomieszczeniem gospodarczym, świetnie służącym jako spiżarnia. Amaltea Nowa to projekt przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Na poddaszu znajdują się trzy sąsiadujące ze sobą sypialnie (jedna z własną garderobą i łazienką) i każda z nich z dostępem do balkonu. Nad garażem znajduje się wolna przestrzeń, strych, która może zostać zaadoptowana na przykład na dodatkowy pokój. Na parterze funkcjonalnie i atrakcyjnie została zaaranżowana strefa dzienna. Przestrzenna kuchnia, z widokiem na jadalnię, łagodnie łączy się z salonem. Umieszczony w centralnej części domu kominek może spełniać, obok elementu wystroju wnętrz, dodatkową funkcję alternatywnego ogrzewania. Zaprojektowany wykusz powiększa z kolei jadalnię i jednocześnie doświetla ją światłem naturalnym. Zamknięty pokój na parterze sąsiadujący bezpośrednio z salonem, z widokiem na ogród, może spełniać rolę gabinetu lub pokoju gościnnego. Tak zaprojektowane wnętrza nadają komfort wypoczynku ich użytkownikom. Projekt dostępny w wersji z innym układem pomieszczeń: z garażem 1-stanowiskowym (Amaltea), 2-stanowiskowym (Amaltea II) oraz bez garażu (Amaltea III).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Fakro. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!