Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Agata

3 300 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
118,60 m2
Powierzchnia zabudowy
94,90 m2
Kubatura netto
373,60 m3
Powierzchnia dachu
164,30 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
17,90 m
Min. wymiary działki szer.
17,60 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Agata
Rzut parter

Poddasze

Agata
Rzut poddasze

Elewacje

Agata
Elewacja przód
Agata
Elewacja boczna
Agata
Elewacja boczna
Agata
Elewacja tył

Rzut działki

Agata
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom z poddaszem użytkowym, pełen uroku, który wpisuje się w każde otoczenie. Dom z racji swoich rozmiarów przeznaczony jest dla 4-5-osobowej rodziny. Liczne przeszklenia na parterze czynią go jasnym, doświetlonym światłem naturalnym i przestronnym. Na doskonale przemyślaną część dzienną składa się kuchnia z oknami wychodzącymi na wejście główne, jadalnia powiększona o przeszklony wykusz oraz salon. Budynek można łatwo przystosować dla osób w starszym wieku lub które mogą mieć kłopoty z poruszaniem się. Wyodrębniony pokój na dole z przeszkleniami prowadzącymi do ogrodu znakomicie spełni tę funkcję. Łazienka z prysznicem sąsiaduje z miejscem wydzielonym na szafy pod zabudowę, mogą one spełnić rolę garderoby. Kominek usytuowany w środku domu to jego serce miejsce odpoczynku i relaksu. Sprawia, że łatwiej utrzymać jest temperaturę pomieszczeń i dodatkowo pozwoli cieszyć się widokiem płonącego ognia. Na górze zaplanowano trzy ustawne sypialnie z przestronną łazienką oraz wspólną garderobę. Wyjście na balkon z dwóch sypialni umożliwia kontakt wzrokowy z otaczającą przyrodą. W projekcie szczególną uwagę zwrócono na atrakcyjny wygląd zewnętrzny, proporcje, odpowiednie doświetlenie wnętrza oraz funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie