Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Promocja: „Przygotuj się do sezonu” z Kamilem Stochem

Promocja: „Przygotuj się do sezonu” z Kamilem Stochem


W jaki sposób zaoszczędzić na ogrzewaniu domu? Wystarczy odpowiednia izolacja –   prawidłowo ocieplone ściany i dach oraz szczelne okna, przez które „ucieka” najwięcej ciepła z budynku. Aby zima nie zaskoczyła nas niespodziewanymi wydatkami, już teraz warto przygotować się do sezonu.

Czy wiesz, że odpowiednio ocieplone ściany i dach pozwalają na zatrzymanie blisko 60% ciepła w domu, a dobre, energooszczędne okna przynoszą kolejne 20%? Takie oszczędności przekładają się bezpośrednio na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie i eksploatację budynku.

Producenci: materiałów izolacyjnych – ISOVER i wysokiej klasy okien dachowych – FAKRO rozpoczęli wspólną akcję skierowaną do wszystkich osób, które budują lub remontują dom.

banner_isover_fakro300

Bądź jak Kamil Stoch i skorzystaj z promocji!

Twarzą promocji ISOVER i FAKRO został popularny i lubiany skoczek narciarski – Kamil Stoch. Jak dla skoczków narciarskich sezon zimowy jest sprawdzianem całorocznych przygotowań, tak dla osób budujących dom zima to test zastosowanych rozwiązań energooszczędnych w domu. Komfort ciszy i ciepła oraz niskie rachunki za ogrzewanie gwarantują tylko sprawdzone rozwiązania. Dlatego najwyższej jakości produkty ISOVER i FAKRO są doskonałym wyborem.

W promocji ISOVER i FAKRO „Przygotuj się do sezonu” inwestorzy mogą wygrać atrakcyjne nagrody – laptopy, telewizory i weekend dla dwojga w SPA. Aby je zdobyć wystarczy do 31 sierpnia kupić wybrane produkty ISOVER i FAKRO, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go wraz z kopią faktury przez stronę promocji. Zgłoszenia można dokonać również mailem, faksem lub pocztą na adres organizatora. W zależności od wydanej kwoty, do wyboru jest jedna z nagród.

Szczegółowe informacje, regulamin, wykaz produktów objętych promocją oraz formularz uczestnictwa dostępne są na stronie www.przygotujsiedosezonu.pl.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie