Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

ISOVER powiększa ofertę low lambda

ISOVER powiększa ofertę low lambda


Wybór materiału izolacyjnego ma kluczowe znaczenie m.in. dla komfortu cieplnego całego budynku. Jeśli w domu ma być na tyle ciepło, aby każdy mieszkaniec odczuwał optymalną temperaturę, konieczna jest inwestycja w taki materiał o najlepszych właściwościach izolacyjnych. Pomocna będzie w tym nowość marki ISOVER – Super-Mata Plus.

Tę sprężystą matę szklaną w rolce stosuje się do izolacji termicznej oraz akustycznej:

super_mata_plus_rolka_2016

Zalety skutecznej izolacji termicznej budynku to przede wszystkim: ograniczenie strat ciepła oraz oszczędność energii (czyli obniżenie rachunków).

Wełna mineralna jako materiał izolujący jest dostępna w dwóch odmianach – skalnej oraz szklanej. Różnią się one między sobą głównie własnościami użytkowymi, przez co nie w każdej sytuacji można wykorzystywać je zamiennie. Obie odmiany można znaleźć w postaci płyt oraz mat. Matami izoluje się przede wszystkim połacie dachowe, podłogi na legarach oraz sufity podwieszane. Trzeba więc mieć funkcjonalny sposób na ich przenoszenie w odpowiednie miejsce. Właśnie z myślą o takich sytuacjach każda rolka Super-Maty Plus jest wyposażona w praktyczną etykietę z rączką, która w znacznym stopniu ułatwia transport produktu.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie