Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Poznaj wszystkie funkcje strony Dobrych Domów

Poznaj wszystkie funkcje strony Dobrych Domów


Już za kilka tygodni rozpocznie się wiosna, a Ty nadal nie przystąpiłeś do realizacji najważniejszego noworocznego postanowienia, czyli budowy wymarzonego domu? Dobry projekt to najważniejszy element, od którego powinieneś zacząć. Na naszej stronie internetowej oprócz propozycji gotowych projektów znajdziesz także dodatki, które przydadzą się inwestorom.

Pracownię Dobre Domy warto wybrać, ponieważ oferujemy ponad 700 różnych gotowych projektów domów:

Jednym słowem – mamy domy dla każdego. Co równie ważne, gdy odwiedzisz naszą stronę internetową, czekają na Ciebie dodatkowe usługi i funkcje. Sprawdź, jakie.

Poznaj wszystkie koszty budowy domu – zamów kosztorysy

Prawidłowe oszacowanie wydatków związanych z budową domu pozwala zaplanować budżet i ustrzec się przed niespodziewanymi kosztami. Większość projektów Dobrych Domów posiada kosztorysy stanu surowego i wykończonego – zarówno dotyczące budowy metodą gospodarczą, jak i z udziałem ekipy. Jeśli jednak potrzebujesz kosztorysu szczegółowego (tzw. kosztorysu ślepego), z wyliczeniem wszystkich nakładów, wystarczy, że dasz nam znać, a my go dla Ciebie opracujemy. W ofercie mamy:

Buduj mądrze, mieszkaj pięknie – poradnik pracowni Dobre Domy

Skoro czytasz ten wpis, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu dla wszystkich, którzy planują, budują lub właśnie zakończyli budowę. Nasi architekci dzielą się nie tylko swoimi projektami i pomysłami, lecz także fachową wiedzą z zakresu prawa budowlanego, poradami na temat sposobów budowy od fundamentów aż po dach, instalacji, doboru materiałów i ekipy remontowej oraz wieloma innymi zagadnieniami. Warto zaglądać do zakładki Poradnik, ponieważ żaden dobry dom nie obędzie się bez mądrego inwestora.

Zamów bezpłatny katalog – miej wszystkie projekty domów pod ręką

Chcesz oglądać setki projektów w domowym zaciszu? A może pragniesz zrobić niespodziankę komuś, kto szuka pomysłu na nowy dom? Zamów bezpłatnie nasz katalog tutaj, a będziesz mieć pod ręką Dobre Domy.

Wybierz najlepszy projekt – skorzystaj z porównywarki

Po wielu godzinach debat nad projektem wreszcie do wyboru pozostały dwa. Co robić? Zamiast zastanawiać się, który jest ładniejszy, weź oba projekty pod lupę i porównaj ich parametry:

Na pierwszy rzut oka projekty mogą być do siebie bardzo podobne, jednak warto upewnić się, czy mają elementy, których poszukujesz – garaż, osobne łazienki czy poddasze użytkowe. Zwróć też uwagę na kąt nachylenia dachu – od jego wartości zależy, jakich materiałów użyjesz do jego wykończenia.

W podjęciu ostatecznej decyzji szybko i prosto pomoże Ci porównywarka domów. Przekonaj się sam!

Zobacz swój nowy dom – zamów makiety, zdjęcia i wizualizacje

Chcesz przekonać się, jak będzie wyglądał Twój nowy dom? Na stronie pracowni projektów Dobre Domy zamówisz makietę architektoniczną, a także zorientujesz się, jak możesz zaaranżować np. salon otwarty na kuchnię. Nie musisz być projektantem. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę projektów z wnętrzami. Mamy dla Ciebie również zdjęcia z gotowych realizacji domów według naszych projektów.

Od czego zaczyna się dobry dom? Od dobrego projektu – a tych, podobnie jak dodatków – mamy na naszej stronie wiele. Specjalnie dla Ciebie.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie