Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Dom jak malowany (foto: makieta projektu Miły)

Dom jak malowany (foto: makieta projektu Miły)


Być może w dzieciństwie bawiłeś się w dom lub towarzyszyłeś w takiej zabawie młodszemu rodzeństwu. Dziś stoisz przed wyborem gotowego projektu i zastanawiasz się, jak będzie wyglądał w rzeczywistości Twój nowy dom. Podpowiadamy i pokazujemy, że na pewno dobrze.

Marzenia mają to do siebie, że większość z nich można łatwo zrealizować i przejść od słów do czynów, a właściwie od Twojego pomysłu na dom do jego budowy.

Zobacz swój nowy dom dzięki makiecie

Na początku nie wiesz, co wybrać. Setki gotowych projektów domów, a każdy jest na swój sposób interesujący i oryginalny. Z garażem jedno- czy dwustanowiskowym, dużym ogrodem i przeszklonym tarasem? A może niewielki, parterowy z funkcjonalną spiżarnią i pomieszczeniem gospodarczym? Wybór może sprawiać pewien problem. Jednak, gdy tylko dokładnie określisz swoje preferencje, powierzchnię użytkową i kondygnacje – łatwo ograniczysz się do kilku projektów. Gdy na horyzoncie zostanie jeden lub dwa ulubione, podjęcie decyzji sprowadza się do szczegółów.

Zobacz, jak dobrze wybrać projekt domu.

Jeśli nie masz wyobraźni przestrzennej albo nie przemawiają do Ciebie wizualizacje komputerowe Twojego przyszłego domu, możesz skorzystać z najnowszej możliwości, jaką są makiety domów.

Dzięki nim dokładnie zobaczysz, jak będzie prezentować się Twój dom, jak może wyglądać ogródek wokół niego, podjazd, czy ciemna dachówka będzie współgrała z elewacją. Na te i inne pytania odpowie właśnie makieta.

Dobre domy, perfekcyjne makiety

Co jest kluczem do profesjonalnie wykonanej makiety domu? Zmysł estetyczny, precyzja i odwzorowanie szczegółów – oto sekrety najlepszych makiet, które wprowadziły do swojej oferty Dobre Domy. Dzięki współpracy z firmą wykonującą profesjonalne makiety architektoniczne, każdy kto je zamówi ma pewność wysokiej jakości wykonania, precyzji i zadowolenia.

Jak zamówić makietę domu?

Czy Twojej rodzinie przypadła do gustu Ofelia, a może Twoje serce podbił Atlas lub Miły? Teraz możesz mieć je wszystkie lub jeden wybrany w miniaturze. Zamów makietę wybranego projektu! Prosto i szybko. Wystarczy, że dasz nam o tym znać na: info@dobredomy.pl lub zadzwonisz 71 352 04 40. Udzielimy Ci wszelkich informacji na temat naszych makiet i projektów domów.

A gdy już zbudujesz swój nowy, dobry dom – taka makieta będzie miłą pamiątką i może towarzyszyć Twoim dzieciom lub wnukom w zabawach.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie