ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Zobacz, co dostaniesz gratis

TYLKO U NAS!
Do każdego zamówionego w naszej Pracowni projektu domu otrzymują Państwo gratis:

     DZIENNIK BUDOWY
Dziennik Budowy to urzędowy dokument przebiegu robót budowlanych oraz zdarzeń i okoliczności zachodzących w toku wykonywania robót. Dziennik Budowy trzeba założyć przed rozpoczęciem robót budowlanych. Po zakończeniu budowy dziennik należy załączyć do zawiadomienia o zakończaniu robót i wniosku o wydanie pozwolenia na użytkowanie. Dziennik budowy oferowany przez naszą pracownię został wykonany zgodnie z wymogami określonymi w odpowiednich rozporządzeniach.

Cena regularna - 15 zł
Cena promocyjna z projektem - 0 zł
  PAKIET ROZWIĄZAŃ ENERGOOSZCZĘDNYCH
Nasi architekci w oparciu o najnowsze wytyczne i wymagania związane z ochroną cieplną oraz polityką energetyczną budynku przygotowali zbiór porad/ rozwiązań, których zastosowanie pozwoli na dostosowanie projektu w ramach jego adaptacji, w zakresie architektury, do standardu budynku energooszczędnego NF40.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


SCHEMAT OGÓLNY WENTYLACJI MECHANICZNEJ
Chcąc zamieszkać w domu komfortowym oraz energooszczędnym musimy uwzględnić  temat wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Obecne standardy niejako obligują Inwestorów do zastosowania takiego rozwiązania (jest to wymóg konieczny już dla standardu NF40). Dlatego też przy współpracy w Firmą VENTIA oferujemy Państwu wraz z projektem ogólny schemat wentylacji mechanicznej. Pełne, odpłatne opracowanie (projekt wentylacji mechanicznej dla konkretnego domu)  można zamówić  w cenie 500zł netto.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


SCHEMAT OGÓLNY INSTALACJI SOLARNEJ
Dla osób chcących wesprzeć swój dom energią pochodzącą z odnawialnych źródeł proponujemy ogólny schemat instalacji solarnej opracowany przez firmę Fakro – jak wiadomo słońce to niewyczerpalne źródło czystej i darmowej energii.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


PROJEKT PREFABRYKOWANEJ WIĘŹBY DACHOWEJ*
Przy współpracy z firmą Mitek proponujemy dla niektórych projektów ciekawe rozwiązanie,  jakim jest  projekt prefabrykowanej więźby dachowej.  Podstawowe zalety prefabrykowanej więźby to przede wszystkim  precyzja wykonania, gwarancja jakości oraz krótki czas realizacji. Jest to doskonała alternatywa dla najczęściej stosowanej tradycyjnej więźby dachowej, wykonywanej na budowie.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
W opisie do każdego projektu znajduje się wykaz zmian dopuszczalnych w projekcie, nie wymagających zgody autora. Jeśli planowane przez Państwa zmiany wykraczają poza ten zakres, to bez problemu wystawimy bezpłatnie indywidualną zgodę na ich realizację. Zgodę taką można otrzymać wraz z zakupionym projektem lub w każdej chwili po dokonaniu zakupu. Zawsze jest ona bezpłatna.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW DO STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO*
Aby pomóc  Państwu w oszacowaniu  kosztów związanych z budową domu, do dokumentacji projektowej dołączamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość  materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów inwestycji.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
Wszystkie nasze najnowsze projekty zawierają pełną charakterystykę energetyczną.  Dla starszych dokumentacji  systematycznie taka charakterystykę opracowujemy i w razie potrzeby osobom zainteresowanym dosyłamy mailowo.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł


TECZKA NA DOKUMENTY
Każdy wychodzący z naszej Pracowni projekt zapakowany jest w firmową, opatrzoną naszym logotypem praktyczną teczkę, w której można bezpiecznie przechowywać dokumenty.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł
BEZPŁATNA WYSYŁKA PROJEKTU
Zakupiony projekt, bez względu na formę płatności ( pobranie/przelew), na terenie całego kraju wysyłamy bezpłatnie: do wyboru przez Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem . Projekt można również odebrać osobiście w siedzibie naszego biura we Wrocławiu.


Cena promocyjna z projektem - 0 złDodatkowo na życzenie Inwestora drogą mailową możemy bezpłatnie dosłać:

  • szczegółowe rzuty i przekroje budynku w formacie JPG*
    Są one szczególnie pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze projektu oraz o wprowadzeniu w nim ewentualnych zmian.

  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG*
    Pozwala on na precyzyjne umieszczenie budynku na mapce działki, sprawdzenie czy dom się na niej zmieści oraz daje możliwość dobrania odpowiedniej wersji projektu ze względu na  usytuowanie działki względem stron świata.

  • zestawienie powierzchni przegród budynku*
    Zestawienie to zawiera powierzchnie ścian, dachu, fundamentów – jest ono niezwykle pomocne w momencie, gdy chcemy rozliczyć prace wykonawców, bądź też zmienić technologie wykonania poszczególnych elementów budynku.

* dla niektórych projektów dodatki te mogą nie być dostępne. Możliwość oraz czas ich opracowania ustalane są indywidualnie. O dostępność dokumentacji dla wybranego projektu proszę dowiadywać się pod numerem telefonu 71 3520442 lub mailowo na adres info@dobredomy.pl .


Zakupiony projekt, bez względu na formę płatności ( pobranie/przelew), na terenie całego kraju wysyłamy bezpłatnie za pośrednictwem Poczty Polskiej.  Projekt możemy wysłać również kurierem – opcja ta jest dodatkowo płatna.
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×