Parterowy dom z poddaszem do adaptacji - Karol IV

Parterowy dom z poddaszem do adaptacji - Karol IV


Karol IV to piękny dom parterowy z możliwością adaptacji strychu na cele mieszkaniowe. Długi podcień, prowadzący do drzwi wejściowych, zapewni schronienie przed deszczem i śniegiem. Wiatrołap ma przewidziane miejsce na dużą, zabudowaną szafę. Bezpośrednio z tego pomieszczenia jest przejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do kotłowni. Warto zwrócić uwagę, że z kotłowni jest bezpośrednie wyjście na zewnątrz. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu miłośnikom praco w ogrodzie. Strefa dzienna to połączony salon z jadalnią oraz częściowo zamknięta kuchnia, uzupełniona o spiżarnię. W hallu prowadzącym do części nocnej domu zaprojektowano toaletę oraz łazienkę. Przyszli mieszkańcy będą mieć do swojej dyspozycji dwa ustawne pokoje oraz moduł dla Rodziców z prywatną łazienką i garderobą. Na nieużytkowym strychu można wydzielić w ramach adaptacji dwa dodatkowe pokoje. Ważnym atutem tego domu jest wysoki sufit w salonie. Projekt dostępny jest w wersjach o innym układzie funkcjonalnym, z poddaszem do adaptacji lub bez poddasza - Karol, Karol II, Karol III, Karol V, Karol VI, Karol VII i Karol VIII oraz w wersji z dachem dwuspadowym, o różnych aranżacjach - Karolina I, Karolina II, Karolina III, Karolina IV, Karolina V, Karolina VI, Karolina VII i Karolina VIII.

 

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Projekt domu parterowego, z poddaszem do adaptacji, z antresolą, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym.

 

 

Projekt domu parterowego, z poddaszem do adaptacji, z antresolą, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym.

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

 

Projekt domu parterowego, z poddaszem do adaptacji, z antresolą, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym.   Projekt domu parterowego, z poddaszem do adaptacji, z antresolą, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym.   Projekt domu parterowego, z poddaszem do adaptacji, z antresolą, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje