ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Osiedle Dobrych Domów - Osiedle Park Zastawie w Suwałkach

11 maja w Suwałkach odbyły się III Międzynarodowe Targi Budowlane „Dom i Ogród – Suwałki 2014”. W imprezie tej wziął udział nasz Partner -  firma  Sadłowski Nieruchomości i Budownictwo, która promowała swoją najnowszą inwestycję -  Osiedle Park Zastawie, powstające na podstawie domów autorstwa pracowni Dobre Domy Flak & Abramowicz (Milos, Wiatr, Atos i Libra).

W Targach uczestniczyło prawie 50 wystawców z szeroko rozumianej branży budowlanej. Swoje stoiska prezentowały firmy oferujące materiały budowlane, narzędzia, okna, drzwi, materiały ogrodnicze i wiele innych. Pojawili się też lokalni deweloperzy, banki i agencje finansowe. Co ważne, na targi przyjechały firmy nie tylko z rynku lokalnego. Swoje produkty i usługi prezentowali także przedsiębiorcy m.in. z Białegostoku, Buska-Zdrój czy Litwy i Łotwy. Różne języki dało się także słyszeć wśród odwiedzających gości.

Pomimo niesprzyjającej pogody, wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, a nowa inwestycja - Osiedle Park Zastawie skupiła uwagę wielu  odwiedzających Targi gości.

Mamy nadzieję, że kolejne duże inwestycje, realizowane na podstawie projektów domów naszego autorstwa, również spotkają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców.

Szczegółowe informacje na temat realizowanej inwestycji Osiedle Park Zastawie znajdziecie Państwo pod adresem:

Nieruchomości i Budownictwo Tomasz Sadłowski
Suwałki, ul. 1-go Maja 1, Nr tel. 087 566 64 14,
www.domysadlowski.pl

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×