Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Osiedle Dobrych Domów  - Osiedle Park Zastawie w Suwałkach

Osiedle Dobrych Domów - Osiedle Park Zastawie w Suwałkach


11 maja w Suwałkach odbyły się III Międzynarodowe Targi Budowlane „Dom i Ogród – Suwałki 2014”. W imprezie tej wziął udział nasz Partner -  firma  Sadłowski Nieruchomości i Budownictwo, która promowała swoją najnowszą inwestycję -  Osiedle Park Zastawie, powstające na podstawie domów autorstwa pracowni Dobre Domy Flak & Abramowicz (Milos, Wiatr, Atos i Libra).

W Targach uczestniczyło prawie 50 wystawców z szeroko rozumianej branży budowlanej. Swoje stoiska prezentowały firmy oferujące materiały budowlane, narzędzia, okna, drzwi, materiały ogrodnicze i wiele innych. Pojawili się też lokalni deweloperzy, banki i agencje finansowe. Co ważne, na targi przyjechały firmy nie tylko z rynku lokalnego. Swoje produkty i usługi prezentowali także przedsiębiorcy m.in. z Białegostoku, Buska-Zdrój czy Litwy i Łotwy. Różne języki dało się także słyszeć wśród odwiedzających gości.

Pomimo niesprzyjającej pogody, wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, a nowa inwestycja - Osiedle Park Zastawie skupiła uwagę wielu  odwiedzających Targi gości.

Mamy nadzieję, że kolejne duże inwestycje, realizowane na podstawie projektów domów naszego autorstwa, również spotkają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców.

Szczegółowe informacje na temat realizowanej inwestycji Osiedle Park Zastawie znajdziecie Państwo pod adresem:

Nieruchomości i Budownictwo Tomasz Sadłowski
Suwałki, ul. 1-go Maja 1, Nr tel. 087 566 64 14,
www.domysadlowski.pl

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie