ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Nowa kolekcja jesień/zima 2014

Powoli zaczyna zbliżać się jesień... W czasie, gdy Wy jeszcze odpoczywacie my tworzymy wyjątkową kolekcją domów - nowoczesne i klasyczne, przestronne i te niewielkie, ale wszystkie zaprojektowane z pasją i dbałością o każdy szczegół. To, na co zawsze zwracamy uwagę to funkcjonalność, szczególnie ma to duże znaczenie przy małych domach, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest ważny i gdzie nie można marnować przestrzeni. Nasi architekci wiedząc, że nasze domy będą służyć ludziom przez całe życie, spędzają długie godziny planując ustawienie ścian, drzwi i okien. Najnowsza kolekcja to będą prawie same nowe koncepcje. Zachęcamy do bacznego śledzenia naszych nowości - zobacz - w ciągu najbliższych dwóch tygodni umieścimy pełne prezentacje.


Arystoteles

Nowoczesny, elegancki, wzbudzający zachwyt swoimi idealnymi proporcjami i doskonałym doborem materiałów wykończeniowych. Bardzo interesująco prezentuje się wysokie, niestandardowe okno w salonie.  Szeroko zadaszony taras zachęca do popołudniowej kawy wypitej na świeżym powietrzu.

 


AMELIA

Stylistyka tego budynku szczególnie przypadnie do gustu wielbicielom klasycznej architektury. Bryła domu zwieńczona jest dwuspadowym dachem. Uroku całości dodają lukarna nad wejściem i ciekawy, prostokątny wykusz będący przedłużeniem salonu.

 


ATALIA

Dla miłośników prostych, klasycznych kształtów w nowoczesnym wydaniu prezentujemy projekt domu Atalia. Idealny wprost dla 4-5-osobowej rodziny. Architekt zaproponował białe ściany, z którymi pięknie współgrają kamienna, szara okładzina i grafitowy dach. Wszystko to przełamane jest drewnianą stolarką w ciepłym, jasnym odcieniu.

 


To tylko trzy z wielu naszych nowości, które już wkrótce Wam przedstawimy.  Śledźcie uważnie naszą stronę!

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×