Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Mały dom na wąską działkę - Dawid

Mały dom na wąską działkę - Dawid


Własny dom czy mieszkanie? To pytanie od wielu już lat nurtuje kolejne pokolenia Polaków. Zalet posiadania własnego, nawet małego, domu, nikomu przedstawiać nie trzeba. Dla tych, których wątpliwości dotyczą finansów, mamy doskonałą propozycję – projekt Dawid. Ten mały, prosty dom jest niedrogi w budowie i późniejszej eksploatacji. Dodatkowo można zmieścić go na naprawdę wąskiej działce. Nowoczesna stylistyka sprawia, że dom spodoba się szczególnie młodym rodzinom.Wnętrze charakteryzuje się doskonałym rozplanowaniem pomieszczeń. Na 89,9 m2 projektanci zmieścili bardzo wygodne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny. Parter domu Dawid to w całości część dzienna – kuchnia ze spiżarnią, wc oraz pokój dzienny połączony z jadalnią. Strefa ta jest pięknie doświetlona, przez dużą ilość wysokich okien. Na poddaszu projektanci zaplanowali trzy sypialnie i dużą łazienkę.

Zainteresowany projektem Dawid? Sprawdź szczegóły tego projektu!

Jeśli projekt Dawid nie spełnia jednak Twoich oczekiwań, to zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Wśród małych, nowoczesnych domów z pewnością wyróżnia się projekt Blanka (99,8 m2) – parterowy budynek o bardzo współczesnej stylistyce i ciekawej bryle.
Z projektów, które można realizować na wąskiej działce interesujące propozycje stanowią Malina, Lea, Kasjusz i Romus.

Jeśli nadal masz problem z wyborem projektu, napisz do nas! Nasi architekci chętnie pomogą Ci dobrać projekt odpowiedni do warunków zabudowy na Twojej działce - sprawdź szczegóły.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie