ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Mały dom na wąską działkę - Dawid

Własny dom czy mieszkanie? To pytanie od wielu już lat nurtuje kolejne pokolenia Polaków. Zalet posiadania własnego, nawet małego, domu, nikomu przedstawiać nie trzeba. Dla tych, których wątpliwości dotyczą finansów, mamy doskonałą propozycję – projekt Dawid. Ten mały, prosty dom jest niedrogi w budowie i późniejszej eksploatacji. Dodatkowo można zmieścić go na naprawdę wąskiej działce. Nowoczesna stylistyka sprawia, że dom spodoba się szczególnie młodym rodzinom.Wnętrze charakteryzuje się doskonałym rozplanowaniem pomieszczeń. Na 89,9 m2 projektanci zmieścili bardzo wygodne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny. Parter domu Dawid to w całości część dzienna – kuchnia ze spiżarnią, wc oraz pokój dzienny połączony z jadalnią. Strefa ta jest pięknie doświetlona, przez dużą ilość wysokich okien. Na poddaszu projektanci zaplanowali trzy sypialnie i dużą łazienkę.

Zainteresowany projektem Dawid? Sprawdź szczegóły tego projektu!

Jeśli projekt Dawid nie spełnia jednak Twoich oczekiwań, to zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Wśród małych, nowoczesnych domów z pewnością wyróżnia się projekt Blanka (99,8 m2) – parterowy budynek o bardzo współczesnej stylistyce i ciekawej bryle.
Z projektów, które można realizować na wąskiej działce interesujące propozycje stanowią Malina, Lea, Kasjusz i Romus.

Jeśli nadal masz problem z wyborem projektu, napisz do nas! Nasi architekci chętnie pomogą Ci dobrać projekt odpowiedni do warunków zabudowy na Twojej działce - sprawdź szczegóły.

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×