ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Przyślij nam zdjęcia swojego domu wybudowanego na podstawie jednego z naszych projektów – zarówno z zewnątrz jak i jego wnętrza, weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Miło nam Państwa poinformować, iż reaktywowaliśmy konkurs fotograficzny. Wystarczy zrobić kilka ciekawych zdjęć swojego wymarzonego domu (im więcej atrakcyjnych, różnorodnych ujęć, tym większe szanse na nagrodę) i przesłać nam je mailowo bądź na płycie, wraz z wypełnionym formularzem, dostępnym poniżej.

W aktualnej edycji konkursu, trwającej do końca listopada 2015r, nagrodami są:
  • tablet Samsung GALAXY Tab 4  7.0,
  • ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto Oblo,
  • bon zakupowy na kwotę 500 zł ufundowany przez firmę MyBaze.com.
MyBaze.com to międzynarodowa platforma designu, na której można kupić starannie wyselekcjonowane produkty od wyjątkowych projektantów z Polski i zagranicy. Idea MyBaze to „Design your Life”, zgodnie z którą, w jednym miejscu można znaleźć wszystko, co niezbędne do domu –  oryginalne akcesoria, meble, dodatki i dekoracje. Dzięki szerokiemu asortymentowi z MyBaze.com urządzi się cały dom.

projekty domów

Jeśli jednak nie zdążysz wybudować swojego wymarzonego domu i przesłać nam zdjęć przed zakończeniem tej edycji konkursu – nic straconego! Śledź uważnie naszą stronę www.dobredomy.pl – znajdziesz tam informacje o kolejnych edycjach i równie ciekawych nagrodach.

Tam również, przeglądając dotychczas nadesłane do nas zdjęcia z realizacji, z pewnością znajdziesz źródło inspiracji...

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszenia
Regulamin konkursu
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×