ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Kup projekt z adaptacjąChcesz kupić projekt domu?

Nasi projektanci chętnie pomogą w wyborze najodpowiedniejszego projektu. Należy pamiętać, że dobór projektu jest ściśle powiązany z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub warunkami zabudowy dla danej działki.

Projekt wybrany... Czy wiesz, co zrobić dalej?

Wybranie projektu jest pierwszym krokiem w procesie budowy domu. Decydując się na zakup projektu domu w pakiecie z adaptacją "Na zdrowy rozum" oszczędzisz czas i pieniądze. Pomożemy Ci przy uzyskaniu wszelkich uzgodnień, zaświadczeń i innych dokumentów niezbędnych do wykonania adaptacji projektu, która jest z kolei wymagana do uzyskania pozwolenia na budowę.

W pakiecie "Na zdrowy rozum" wykonamy adaptację wybranego projektu - oddamy w Państwa ręce projekt gotowy do złożenia w urzędzie, celem uzyskania pozwolenia na budowę.

Przeczytaj nasz artykuł: 20 kroków do uzyskania Pozwolenia na Budowę. Zobacz, jak wygląda droga projektu od zakupu do pozwolenia i zdaj się na profesjonalistów!

Wybierając pakiet "Na zdrowy rozum" masz gwarancję, że będziemy z Tobą aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę, służąc pomocą, a adaptacja projektu i wszystkie ewentualne zmiany w projekcie zostaną wykonane wg najwyższych standardów Dobrych Domów za rozsądną cenę.

zapytaj o cenę pakietu     


A jeśli chcesz wprowadzić zmiany do projektu?

Nie ma rzeczy niemożliwych! Można wprowadzić każdą zmianę do projektu, ale czy to będzie korzystne? Nasi architekci przeanalizują zmiany, jakie chcesz wprowadzić do projektu, wskażą mocne i słabe strony oraz określą potencjalne konsekwencje. Pomogą w podjęciu decyzji lub znajdą inne rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące. Wprowadzenie zmian w projekcie nie jest objęte pakietem "Na zdrowy rozum". Aby dowiedzieć się, jaki będzie koszt wykonania zmian, proszę wypełnić poniższy formularz - wycena zmian jest bezpłatna!

zapytaj o wycenę zmian     


Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×