Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Program Mieszkanie dla Młodych

Program Mieszkanie dla Młodych


Dom z dopłatą – skorzystaj z rządowego programu MIESZKANIE DLA MŁODYCH, dającego wsparcie finansowe dla osób budujących swój pierwszy dom bądź kupujących pierwsze mieszkanie.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kolekcję projektów domów jednorodzinnych o powierzchni  użytkowej do 110m2, które mogą wziąć udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Są to zarówno domy parterowe, jak i z użytkowym poddaszem, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym bądź  też bez garażu, o prostej, przykrytej dwuspadowym dachem bryle oraz bardziej okazałe, z wielospadowym dachem, wykuszami, lukarnami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.
 

Pomoc państwa oferowana w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych jest realizowana w formie dofinansowania wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu na zakup domu lub mieszkania (w przypadku budowy domu systemem gospodarczym pomoc będzie udzielana w formie  ulgi podatkowej od podatku VAT na wybrane materiały budowlane; jednym z warunków koniecznych w tym przypadku jest to, aby  pozwolenie na budowę było wydane po 01.01.2014r).  Program ma wejść w życie z dniem 01.01.2014 r. i trwać przez 5 lat, czyli do końca 2018 r.


Aby ubiegać się o dopłatę, należy spełnić następujące warunki:


Korzystając z programu Mieszkanie Dla Młodych, można zyskać:Należy jednak pamiętać, że decyzję o zakwalifikowaniu danej inwestycji do programu Mieszkanie Dla Młodych podejmują odpowiednie, wytypowane do tego instytucje (w tym przypadku banki)!

PROJEKTY W PROGRAMIE MDM

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie