Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Pakiet dodatkowych możliwości


Kupując projekt domu bezpośrednio w Pracowni Projektowej Dobre Domy zyskujesz więcej, otrzymując pakiet dodatkowych korzyści!

1. Pakiet bezpłatnej pomocy doświadczonych architektów - bezpłatnie

Tylko u nas możesz porozmawiać bezpośrednio z autorem projektu oraz architektem opracowującym dokumentację, który najlepiej zna projekt i wie o nim niemal wszystko. Nasi architekci to ludzie z pokaźną wiedzą i dużym doświadczeniem, zawsze chętni do pomocy.
W przypadku rozmowy telefonicznej Klient ponosi koszt połączenia telefonicznego zgodnie z taryfikatorem swojego operatora.

2. Pakiet najbardziej korzystnego zamówienia - Kupuj projekty bezpośrednio u źródła! U nas najszybciej zrealizujesz swoje zamówienie!

3. Pakiet Na Start - bezpłatnie

Zobacz, co dostaniesz od nas zawsze gratis! Sprawdź najnowsze promocje!

POMOC ARCHITEKTA

Kto będzie wiedział więcej o projekcie, niż sam autor?
Jesteśmy autorską pracownią projektową – co oznacza, że sprzedajemy projekty domów, które sami zaprojektowaliśmy. Nasz zespół to doświadczeni architekci, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Kontaktując się z nami mają Państwo pewność uzyskania rzetelnej, szybkiej,  fachowej pomocy. 

W czym możemy Państwu pomóc?
Nasi architekci służą Państwu pomocą na każdym etapie – od momentu wybierania odpowiedniego projektu, przez proces uzyskania zgody na budowę, po budowę domu. 

1. Analiza warunków zabudowy i posiadanej przez Was działki – pomożemy wybrać projekt z naszej oferty, który będzie odpowiedni na posiadany przez Państwa teren i zgodny z warunkami zabudowy – bezpłatnie! A jeśli mają już Państwo wybrany projekt, chętnie sprawdzimy czy spełnia warunki zabudowy. 
2. Dobór projektu z naszej oferty, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania i potrzeby, a także odpowiada możliwościom finansowym. 
3. Na życzenia Klienta wysyłam bezpłatnie zestawienia do projektu:
- szczegółowe rzuty i przekroje
- zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego
- zestawienie powierzchni ścian
4. Bezpłatne zgody na zmiany – na każdym etapie zakupu projektu i budowy domu wystawiamy Państwu bezpłatną zgodę na zmiany.

Bezpłatne konsultacje – przyjdź i porozmawiaj
Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji architektonicznych w naszym biurze:
- bez wcześniejszego umawiania się – od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
- po wcześniejszym umówieniu się (telefonicznym, mailowym lub za pomocą poniższego formularza), od poniedziałku do piątku w godz. 16-18.

Przyjdź i porozmawiaj z architektem! U nas nic za to nie zapłacisz. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, w razie potrzeby skonsultujemy się z naszymi konstruktorami oraz instalatorami. 
Zapraszamy do naszego biura! U nas najszybciej uzyskasz odpowiedź na swoje pytania.

W przypadku rozmowy telefonicznej Klient ponosi koszt połączenia telefonicznego zgodnie z taryfikatorem swojego operatora.

Pracownia Projektowa Dobre Domy

ul. Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław
tel. 71 352 04 40
e-mail: info@dobredomy.pl

KUPUJESZ U AUTORA

Dlaczego warto rozważyć zakup projektu bezpośrednio u jego autora? Bo o naszych domach wiemy najwięcej!
Decydując się na kupno projektu domu naszego autorstwa możecie Państwo liczyć na fachową pomoc i techniczne wsparcie autorów prezentowanych na tej stronie domów.
Tylko w autorskiej Pracowni Projektowej Dobre Domy otrzymacie Państwo pełną i rzetelną informację na temat dokumentacji technicznej projektów, które zaskarbiły sobie sympatię i zaufanie tysięcy Polaków.
Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące projektów domów, których koncepcje zrodziły się w naszych głowach na przestrzeni ostatnich 10 lat…

U nas zrealizujesz zamówienie na wybrany projekt domu najszybciej! Dlaczego?
Ponieważ zamówisz interesujący Cię projekt bezpośrednio w miejscu, w którym powstaje dana dokumentacja techniczna!

Zamówiony przez Państwa projekt domu jest przygotowywany w naszym biurze we Wrocławiu – stąd wysyłamy go bezpośrednio do klientów indywidualnych, którzy zdecydowali się na kupno projektu w autorskiej Pracowni Projektowej, lub do pośredników  (sklepów internetowych), którzy po otrzymaniu od nas dokumentacji, przesyłają ją dalej swoim klientom.

Warto zdecydować się na zakup projektu bezpośrednio od jego autora – zamów projekt pod nr tel. 71 352 04 40 lub przez www.dobredomy.pl

Ciekawe promocje i atrakcyjne dodatki do projektów
Decydując się na zakup projektu u źródła, możecie Państwo liczyć na rabaty i ciekawe promocje, zapewniające dostęp do atrakcyjnych materiałów źródłowych (m.in. kosztorysy, rysunki szczegółowe do projektów) oferowanych po obniżonych cenach lub przekazywanych zupełnie gratis. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami!

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie!
Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu domów, które zyskały przychylność tysięcy naszych klientów. Wciąż dokładamy starań, aby subtelne, a jednocześnie wyrafinowane projekty domów, które odnajdziecie Państwo na tej stronie, były w stanie zaspokoić najbardziej wysmakowane gusta estetyczne.
Postaw na znane i doceniane od lat projekty domów !

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie