Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atos


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie Pani Aneto wolałbym nie podnosic calego budynku ze wzgledu ze jest on i tak wysoki a gdy nie bede podnosil wysokosci to kat zmieni sie tylko o 5 stopni czy to nie zmieni wygladu atosa pozdrawiam

 

Witam,

Troszeczkę zmienią się proporcje domu. Dodatkowo zmiana taka będzie wymagać między innymi przeprojektowania więźby dachowej. Radziłabym skonsultować planowaną zmianę z lokalnym architektem adaptującym. Może on przygotować dla Pana wstępne rysunki elewacji po wprowadzeniu opisywanej zmiany.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Troszeczkę zmienią się proporcje domu. Dodatkowo zmiana taka będzie wymagać między innymi przeprojektowania więźby dachowej. Radziłabym skonsultować planowaną zmianę z lokalnym architektem adaptującym. Może on przygotować dla Pana wstępne rysunki elewacji po wprowadzeniu opisywanej zmiany.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

 

witam rozmawialem z osoba adoptujaca i stanelismy na podniesieniu o dwa pustaki bez podniesienia wysokosci domu co pani o tym sadzi chcailby zaczerpnac wiedzy od Panstwajak to widzicie ale czy to zmieni wyglad domu na zle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozmawialem z osoba adoptujaca i stanelismy na podniesieniu o dwa pustaki bez podniesienia wysokosci domu co pani o tym sadzi chcailby zaczerpnac wiedzy od Panstwajak to widzicie ale czy to zmieni wyglad domu na zle pozdrawiam

 

Witam,

Podnosząc ściankę kolankową o dwa pustaki i zmieniając kąt nachylenia dachu zmienimy proporcje budynku. Niestety nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć Panu, jaki będzie efekt końcowy planowanych przez Pana zmian. Będzie to składowa zmian adaptacyjnych, wykończenia elewacji itp. Proszę porozmawiać z architektem adaptującym, czy byłaby możliwość wykonania wizualizacji projektu z naniesionymi zmianami. Wtedy będzie Pan mógł ocenić, jaki będzie przybliżony wygląd Atosa po zmianach.

Z naszej strony dołączymy do projektu bezpłatną zgodę na ich wprowadzenie.

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Mietek

Witam,Proszę o podanie adresu mailowego, na który mogłabym przesłać zestawienie materiałów dla projektu Atos.Pozdrawiam

tango_miet@tlen.pl,  proszę o zestawienie materiałów dla stanu surowego otwartego, dziękuję i pozdrawiam- Mieczysław kochański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Piękne te ślimaczki- takie wiosenne i peiwne bardziej wychowane niż te prawdziwe, bo prawdziwe to już buszują po ogrodach i zjadają co sie da:)Ps. przypadkiem tu weszłam, ale bardzo mi się tu podoba i chyba będę częściej zaglądać, mogę?? :)

Piękne te ślimaczki- takie wiosenne i peiwne bardziej wychowane niż te prawdziwe, bo prawdziwe to już buszują po ogrodach i zjadają co sie da:)Ps. przypadkiem tu weszłam, ale bardzo mi się tu podoba i chyba będę częściej zaglądać, mogę?? :)

Witam

Oczywiście zapraszamy do odwiedzania naszego forum internetowego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...