Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atos


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Witam,

Czy jest możliwość aby przesłano mi szczegółowe informacje dotyczące fundamentów. Zależałoby mi na grubośći zbrojenia ławy fundamentowej, ilości betonu potrzebnego do zalania fundamentu. Z góry dziękuje

michal0187@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam, jestem jeszcze na etapie załatwiania formalności z zakupem działki, ale mam w planach zakupić projekt domu atos, czy mógłbym proić kogo o przesłanie mi ilości potrzebnych materiałów, chodzi mi międz innymi o zbrojenie fundamentu, grubości drutu na fundament oraz strop ile ton drutu jest potrzebna, powierzchni stropu itp. z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Ilona

Od dłuższego czasu jestem pod wrażeniem tego domu i przymierzam się do kupna projektu. Mam tylko dylemat jeśli chodi o układ salonu, gdzie w optymalnym miejscu powinien się znaleźć telewizor, żeby nie burzył proporcji? Jeśli ktoś może mi pomóc, bardzo proszę o podpowiedź ewentualnie fotkę.

 

Ja właśnie buduje ten domek. Telewizor w salonie będzie wisiał na ściance pomiędzy kuchnią a salonem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ilona

Witam!!!

czy buduje ktos ten domek w małopolsce ??

 

 

Witam! Budujemy ten domek w Hecznarowicach(ok 15km od Oświęcimia i ok.15km od Bielska-Białej, a nasza sąsiadka ma w odległości do 300m taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Budujemy ten domek w Hecznarowicach(ok 15km od Oświęcimia i ok.15km od Bielska-Białej, a nasza sąsiadka ma w odległości do 300m taki sam.

 

Witam,

Widzę, że u Państwa w rejonie jest zagłębie realizowanych Atosów. Zachęcam w związku z tym do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie fotograficznym. Szczegóły wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Gość

Witam!!!

Czy mogę prosić o przesłanie, napisanie danych odnośnie wieźby dachowej ?? Interesują mnie długości krokiew oraz płatew- moj mail: fhumegabajt2gmail.com

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Atos na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zastanawiam sie chce podnies w atosie scianke kolankowa o dwa pustaki czy zmieniac kat dachu nie zmieniajac wysokosci calego domku czy również podniesc wysokosc domu pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zastanawiam sie chce podnies w atosie scianke kolankowa o dwa pustaki czy zmieniac kat dachu nie zmieniajac wysokosci calego domku czy również podniesc wysokosc domu pozdrawiam i dziekuje za pomoc

 

Witam,

Najlepiej będzie, jeśli skonsultuje Pani tą zmianę ze swoim architektem adaptującym. Może on dla Pani przygotować wstępną koncepcję wyglądu elewacji. Być może pomoże to Pani w podjęciu decyzji.

Chciałabym równocześnie zaznaczyć, że podane na poddaszu powierzchnie użytkowe pomieszczeń były liczone od wysokości 1,9m.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Najlepiej będzie, jeśli skonsultuje Pani tą zmianę ze swoim architektem adaptującym. Może on dla Pani przygotować wstępną koncepcję wyglądu elewacji. Być może pomoże to Pani w podjęciu decyzji.

Chciałabym równocześnie zaznaczyć, że podane na poddaszu powierzchnie użytkowe pomieszczeń były liczone od wysokości 1,9m.

Pozdrawiam

 

 

witam ponownie Pani Aneto wolałbym nie podnosic calego budynku ze wzgledu ze jest on i tak wysoki a gdy nie bede podnosil wysokosci to kat zmieni sie tylko o 5 stopni czy to nie zmieni wygladu atosa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...