Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemida


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie Sławku, my dopiero zaczniemy budowę za od 2 tygodnie, na razie są tylko fundamenty a ten oddalony od nas ok 30km znajduje się koło Częstochowy, musiałabym Panu tłumaczyć dokładnie w którym miejscu, bo sami z mężem znaleźliśmy ten dom przypadkiem. A koszty no niestety trzeba się będzie liczyć z tym, że będą duże, zesztą a w kosztorysie podanym na stronie artemidy kwota jest nie mała, mam nadzieję że dom wart tych pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Pani G, czy robiliście Państwo jakieś przeróbki w środku, tzn, przesuwanie ścian czy coś takiego i czy macie Państwo tak jak w projekcie jedną bramę garażową czy 2? Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Pani G, czy robiliście Państwo jakieś przeróbki w środku, tzn, przesuwanie ścian czy coś takiego i czy macie Państwo tak jak w projekcie jedną bramę garażową czy 2? Dziękuję za odp.

 

 

Tak, robiliśmy zmiany. Zrezygnowaliśmy ze spiżarni przy kuchni. Kotłownię przenieśliśmy do garażu zmniejszając tym samym powierzchnię garażu, natomiast kotłownię w projekcie podzieliliśmy i mamy teraz garderobę przy wiatrołapie, pralnię oraz spiżarnię-schowek.

Jeśli chodzi o bramy garażowe to mamy jak w projekcie-2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za odpowiedź, właśnie też się sama zastanawiam nad tą spiżarnią, i nad tymi bramami garażowymi, reszta w naszym przypadku jest ok, jedyne co chcemy zmienić to w ogólnej łazience na dole, wstawić ściankę działową by powstała sama ubikacja dla gości. Jestem już bardzo ciekawa jak będzie to wszystko wyglądać i czy dom spełni nasze oczekiwania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo za odpowiedź, właśnie też się sama zastanawiam nad tą spiżarnią, i nad tymi bramami garażowymi, reszta w naszym przypadku jest ok, jedyne co chcemy zmienić to w ogólnej łazience na dole, wstawić ściankę działową by powstała sama ubikacja dla gości. Jestem już bardzo ciekawa jak będzie to wszystko wyglądać i czy dom spełni nasze oczekiwania :rolleyes:

 

Ten pomysł z oddzielnym WC (wstawić ściankę działową) u nas również się pojawił i nawet w projekcie zostały naniesione zmiany, byliśmy przekonani, że tak będzie OK ale podczas murowania ścian w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy z tego rozwiązania, doszłam do wniosku, że łazienka będzie mała i nieustawna gdyż mamy w łazience dodatkowe drzwi do pralni. Ale ogólnie oddzielne WC to super rozwiązanie.

Jeśli mogę zapytać o bramy garażowe- zastanawia się Pani czy robić 1 czy 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z oddzielnym WC (wstawić ściankę działową) u nas również się pojawił i nawet w projekcie zostały naniesione zmiany, byliśmy przekonani, że tak będzie OK ale podczas murowania ścian w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy z tego rozwiązania, doszłam do wniosku, że łazienka będzie mała i nieustawna gdyż mamy w łazience dodatkowe drzwi do pralni. Ale ogólnie oddzielne WC to super rozwiązanie.

Jeśli mogę zapytać o bramy garażowe- zastanawia się Pani czy robić 1 czy 2?

 

Tak zastanawiamy się z mężem nad jedną, bo wszysscy znajomi mówią, że praktyczniejszy szerszy wjazd bez tego słupka pośrodku, ale mnie też chodzi o wygląd, nie tylko o praktyczność, a mnie się podobają 2 i cały czas z mężem nad tym myślimi, raczej skonimy się ku 2 bramom, ale pewnie do samego końca będą wątpliwośc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiamy się z mężem nad jedną, bo wszysscy znajomi mówią, że praktyczniejszy szerszy wjazd bez tego słupka pośrodku, ale mnie też chodzi o wygląd, nie tylko o praktyczność, a mnie się podobają 2 i cały czas z mężem nad tym myślimi, raczej skonimy się ku 2 bramom, ale pewnie do samego końca będą wątpliwośc :)

 

My z mężem bezapelacyjnie podjęliśmy decyzje- 2 bramy zostają :)Ponieważ w garażu wydzielona jest niewielka kotłownia więc ta druga brama garażowa nie była konieczna bo drugi samochód tam się niestety nie zmieści ale brama została- ładniej wygląda i będzie praktyczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Witam, mały balkonik? To może być bardzo ciekawe rozwiązanie. Może Pani coś więcej powiedzieć na ten temat? Bardzo mnie to zaciekawiło :)

 

U nas jest SSZ i lada chwila zaczniemy robić w środku instalacje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy ten projekt w dbudowie.

 

Na dzień dzisiejszy mamy ocieplony bez tynku, w środku gładź i częściowo płytki, ogrzewanie.

Lokalizacja okolice Żnina.

CEna do dnia dzisiejszego to około 650 tys. Większość robót wykonana moimi pracownikami.

kontakt 605-880-502

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam Panie Sławku, my dopiero zaczniemy budowę za od 2 tygodnie, na razie są tylko fundamenty a ten oddalony od nas ok 30km znajduje się koło Częstochowy, musiałabym Panu tłumaczyć dokładnie w którym miejscu, bo sami z mężem znaleźliśmy ten dom przypadkiem. A koszty no niestety trzeba się będzie liczyć z tym, że będą duże, zesztą a w kosztorysie podanym na stronie artemidy kwota jest nie mała, mam nadzieję że dom wart tych pieniędzy :)/>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daria

Hej! My budujemy Artemidę na podkarpaciu. Jestem szczęsliwa, że właśnie ten dom wybrałam. Jak dla nas jest idealny. Niestety jeśli chodzi o koszty wybudowania Artemidy nie są to małe kwoty.... kilka dni temu zakończyliśmy prace nad stropem. Za tydzień zaczynamy dach. Na chwilę obecną wydaliśmy ok. 160000zł

 

chcialabym sie dowiedziec ile kosztuje dach w artemidzie. dzękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość wojtek

Noszę sie z zamiarem zakupu projektu Artemida. Bardzo chce wcześniej zobaczyć dom w całej okazałości. Prosze o informacje, czy ktos go postawił gdzies w pobliżu. Mieszkam w Świdnicy na dolnym śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...