Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Afrodyta


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli można to prosiłbym o zestawienie materiałów oraz kosztorys na maila mihoop@tlen.pl. z góry dziękuję

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys do stanu wykończonego.

Bezpłatnie mogę udostępnić zestawienia kosztorysowe oraz szczegółowe rysunki - materiały te otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozostaje nam dokupienie 2 działki albo dalsze poszukiwania nowego projektu ;)
Jestem szczesliwa włascicielka Afrodyty od 2008r. Jest to projekt naprawde praktyczny i bez wad. Nic nie przerabiajcie, tylko wysokosc + 1 pustak. Jesli ktos naprawade ma problemy z podjeciem decyzji niech pyta. Chetnie udziele odpowiedzi.

ile wynosi koszt stanu surowego zamknietego w panstwa wykkonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam planujemy z mężem budowę tego domu tylko chętnie obejrzelibyśmy w realu czy jest tu ktoś ze świętokrzyskiego (okolice ostrowca św) kto już ma ten domek i pozwoli go obejrzeć?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...
Gość yaropolo@rogers.com

Są wady w projekcie! Jeśli decydujecie się na afrodyte pomyślcie o wentulacji!!! Bo to co jest w afrodycie to poraszka! Cały układ pokoi itp bardzo fajny. Ja przerobiłem garaż na pokój z osobnym wejściem i łazienką. Jest teraz jako gościnny ale może wynajme w przyszłości. Ogrzewanie ok 6t węgra rocznie przy ogrzewaniu podłogowym i grzejnikach. Mieszkam 2 lata i i tak wychodzi!

Jaka wentylacje pan zainstalowal? Ja jestem w trakcie budowy I mysle o wentylacji mechanicznej. Prosze o porady w realizacji . Dziekuje.  yp1yp@hotmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yaropolo@rogers.com

Czy ktos instalowal wentylacje do Afrodyta? Jesli tak to jaka, mechaniczna czy inne? W jakim stanie realizacji nalezy instalowac wentylacje aby nie popelnic bledow i bylo latwiej przed zakonczeniem budowy? Jakie sa koszty ogrzewania na groszek i na gaz? Prosze o porady kupna okien i zewnetrznych zaluzji tynkowych? Dziekuje. Jarek    yp1yp@hotmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwa włascicielka Afrodyty od 2008r. Jest to projekt naprawde praktyczny i bez wad. Nic nie przerabiajcie, tylko wysokosc + 1 pustak. Jesli ktos naprawade ma problemy z podjeciem decyzji niech pyta. Chetnie udziele odpowiedzi.

Witam.

Przymierzam się do kupna projektu i budowy domu czy mogę prosić o jakiś nr kontaktowy do pani lub emaila w celu uzyskania informacji na temat realnych kosztów budowy domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys do stanu wykończonego.

Bezpłatnie mogę udostępnić zestawienia kosztorysowe oraz szczegółowe rysunki - materiały te otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Witam.

Proszę o zestawienie kosztorysowe oraz szczgółowe rysunki ponieważ jestem mocno zainteresowany kupnem państwa projektu.

Podaje adres email: damian.211@vp.pl

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planujemy z mężem budowę tego domu tylko chętnie obejrzelibyśmy w realu czy jest tu ktoś ze świętokrzyskiego (okolice ostrowca św) kto już ma ten domek i pozwoli go obejrzeć?? pozdrawiam

Witam.

Także jestem z Ostrowca i jeśli ktoś posiada ten piękny dom w woj. świętokrzyskim  proszę o kontakt na nr tel 793 660 185 lun emaila: damian.211@vp.pl

Dziekuje i pozdrawiam.

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może budował ten dom Afrodyta lub Ateny,
Ja jestem w trakcie budowy :)
Jestem w trakcie budowy.czy moze Pani zamawiala juz oknai drzwi? Moj email yp1yp@hotmail.com

niestety jeszcze okna i drzwi przede mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Pozdrawiam wszystkich budujących Afrodytę, jesteśmy z mężem w trakcie kupna projektu, czy ktoś z Państwa pokazałby na żywo
ten dom wybudowany lub w trakcie budowy i podzielił się swoim zdaniem. Idealny byłby taki z poddaszem ale nie Artemida. Mieszkamy w woj. małopolskim, a konkretnie Tarnów i możemy dojechać nawet 200 km, mój email bnosek@o2.pl. Z góry bardzo dziękuję smile-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Witam, również jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Proszę o więcej informacji na e-meila: ewelinastanczyk7@gmail.com

 

Oczywiście jeżeli ktoś zechciałby pochwalić się swoim domkiem (projektu Afrodyta) będę bardzo wdzięczna, ponieważ myślę o innym zestawieniu kolorów bądź ewentualnych zmian w projekcie ? :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Proszę o więcej informacji na e-meila: ewelinastanczyk7@gmail.com Oczywiście jeżeli ktoś zechciałby pochwalić się swoim domkiem (projektu Afrodyta) będę bardzo wdzięczna, ponieważ myślę o innym zestawieniu kolorów bądź ewentualnych zmian w projekcie ? :) Pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Katarzyna Zubek

Pozdrawiam wszystkich budujących Afrodytę, jesteśmy z mężem w trakcie kupna projektu, czy ktoś z Państwa pokazałby na żywoten dom wybudowany lub w trakcie budowy i podzielił się swoim zdaniem. Idealny byłby taki z poddaszem ale nie Artemida. Mieszkamy w woj. małopolskim, a konkretnie Tarnów i możemy dojechać nawet 200 km, mój email bnosek@o2.pl. Z góry bardzo dziękuję 

Cześć Afrodyciarze, mieszkam z rodziną w Urzejowicach pod Przeworskiem, budujemy Afrodytę lustro. Dziś mamy ją przykrytą bez okien. Zapraszamy w odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...