Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Afrodyta


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wybudowaną nie Afrodytę ale większą Artemide i jesteśmy bardzo zadowoleni mieszkamy w pomorskim.

 

Witam,

W takim razie zachęcam do przesłania zdjęć zrealizowanej Artemidy na nasz konkurs fotograficzny. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość FK I Macek

Sprzedam niewykorzystany projekt gotowy domu jednorodzinnego Afrodyta firmy dobre domy .

 

Sprzedawana wersja jest WERSJA LUSTRZANĄ!!!

 

Pow. domu 139 m2 + garaż 33m2

Szczegółowy opis na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/afrodyta

 

Nabywcy przekażę wszystkie materiały razem z oryginalną fakturą.

Tel. 600407673, email: fidolala@poczta.onet.pl

 

Cena do ustalenia

Załączona miniatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paula

Witam. pisze do Pana który wyudwał dom na podkarpaciu czy można by go było obejrzec i uzyskac od Pana jakies informacje na temat budowy??

 

witam! ja mam wybudowaną afrodytę na podkarpaciu koło dębicy,tzn. jestem w trakcie zakładania dachówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulla

witam! ja mam wybudowaną afrodytę na podkarpaciu koło dębicy,tzn. jestem w trakcie zakładania dachówki.

 

podaje e maila pgp89k2awecezar@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

witam ja tez mam afrodyte w wielkopolsce.jestem na etapie wykonczania środka ,dokładnie salonu. pokoje mam juz na gotowo.tylko brak pomysłu na łazienki...??proszę prześlijcie wasze pomysł na maila sylwuniagrzelak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez mam afrodyte w wielkopolsce.jestem na etapie wykonczania środka ,dokładnie salonu. pokoje mam juz na gotowo.tylko brak pomysłu na łazienki...??proszę prześlijcie wasze pomysł na maila sylwuniagrzelak@wp.pl

 

Witam,

A ja zachęcam do umieszczenia zdjęć z Afrodyty na naszym forum. Jesteśmy ciekawi, jak wygląda kolejna odsłona Afrodyty :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Paweł

Witam ...

Proszę o kontakt osobe która dodała ostatnie zdjęcia Afrodyty w których zamiast garażu jest oszklony pokój... bardzo proszę o maila "staanczyk@wp.pl".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sprzedam niewykorzystany projekt gotowy domu jednorodzinnego Afrodyta firmy dobre domy .

 

Sprzedawana wersja jest WERSJA LUSTRZANĄ!!!

 

Pow. domu 139 m2 + garaż 33m2

Szczegółowy opis na stronie http://www.dobredomy...rojekt/afrodyta

 

Nabywcy przekażę wszystkie materiały razem z oryginalną fakturą.

Tel. 600407673, email: fidolala@poczta.onet.pl

 

Cena do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam!

mam pytanie do budujących Afrodytę:) czy ktoś zaadaptował tam poddasze, czy jest w ogóle taka możliwość czy jedynie można wybrać tą większą wersję czyli Artemidę?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam pytanie do budujących Afrodytę:)/>/>/>/> czy ktoś zaadaptował tam poddasze, czy jest w ogóle taka możliwość czy jedynie można wybrać tą większą wersję czyli Artemidę?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź:)/>/>/>/>

 

Witam serdecznie wszystkich wielbicieli "afrodyty", oczywiście mam na myśli projekt z pracowni dobre domy :)/>/>/>

Moja odpowiedź nie dotyczy ściśle dyskusji, jednak mam nadzieję że wielu z was może zainteresować.

Mam do sprzedania komplet okien do projektu afrodyta. Okna na renomowanym profilu schuco, w kolorze obustronnym złoty dąb, funkcjonalne okucia ROTO NT, generalnie jeżeli chodzi o stolarkę okienną wysoka półka jakościowa.

Zainteresowanych proszę o kontakt 533-730-930 Tomek. Cena oczywiście okazyjna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam sprzedam projekt domu Afrodyta.Projekt ten jest zwycięscą w konkursie Projekt Roku 2012 . http://wybierzprojektroku.pl/informacje/3-edycja-konkursu.html

W związku z tym że zostałam zwycięzcą konkursu a projekt ten nie jest mi potrzebny wystawiam go na sprzedaż.Projekt moge wysłać pocztą lub do odbioru w Zamościu woj lubelskie,tel.504-528-274 do godziny 19.Cena do uzgodnienia.

Sprzedaję wszystko co otrzymałam od pracowni Dobredomy z oryginalnymi czerwonymi pieczęciami co jest potrzebne do budowy domu czyli:

1.cztery egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego

2.jeden egzemplarz materiałów pomocniczych

3.Uprawnienia projektantów

4.zaświadczenia przynależności do izb.

Materiały pomocnicze

1.zestawienie elementów konstrukcyjnych więźby dachowej

2.zestawienie stali zbrojeniowej

3.rysunki wykonawcze elementów żelbetowych

4.zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego

5.pakiet energetyczny

6.dodatki od producentów(tzw karty produktowe).

faktura proforma na kwotę 1 zł za taką kwotę otrzymałam projekt

post-2373-1358228428,28_thumb.jpg

post-2373-1358228477,72_thumb.jpg

post-2373-1358228542,53_thumb.jpg

post-2373-1358228560,93_thumb.jpg

post-2373-1358228574,22_thumb.jpg

post-2373-1358228596,49_thumb.jpg

post-2373-1358228612,83_thumb.jpg

post-2373-1358228625,94_thumb.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam!

mam pytanie do budujących Afrodytę:)/> czy ktoś zaadaptował tam poddasze, czy jest w ogóle taka możliwość czy jedynie można wybrać tą większą wersję czyli Artemidę?

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź:)/>

 

Można zrobić fajne pomieszczenia na poddaszu. Wejście z garażu.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mirek

Witam, mam pytanie odnośnie kosztorysu Afrodyty. Wg. Państwa strony

 

Afrodyta : "kosztorys w zakresie robót do stanu pod klucz (nie obejmuje instalacji wewnętrznych) 350000zł"

 

natomiast np.

 

Astra : Kosztorys w zakresie robót do stanu pod klucz (nie obejmuje instalacji wewnętrznych) 602000zł

 

I tutaj pytanie do Państwa, czego wynika aż taka różnica w kosztach między tymi projektami skoro Astra jest ok 10 m3 większa ? (rozumiem, że dochodzą schody i pewnie strop) - ale czy podane ceny za Afrodytę są prawidłowe ? Interesuje mnie ten projekt ale obawiam się, że kosztorys nie odzwierciedla poniesionych kosztów wybudowania tego domu.

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie kosztorysu Afrodyty. Wg. Państwa strony

 

Afrodyta : "kosztorys w zakresie robót do stanu pod klucz (nie obejmuje instalacji wewnętrznych) 350000zł"

 

natomiast np.

 

Astra : Kosztorys w zakresie robót do stanu pod klucz (nie obejmuje instalacji wewnętrznych) 602000zł

 

I tutaj pytanie do Państwa, czego wynika aż taka różnica w kosztach między tymi projektami skoro Astra jest ok 10 m3 większa ? (rozumiem, że dochodzą schody i pewnie strop) - ale czy podane ceny za Afrodytę są prawidłowe ? Interesuje mnie ten projekt ale obawiam się, że kosztorys nie odzwierciedla poniesionych kosztów wybudowania tego domu.

 

Pozdrawiam

Mirek

 

 

Witam

Wykonaliśmy analizię kosztorysów do projektów Afrodyta i Astra i nasuwa się stwierdzenie, że podobna bryła budynków nie jest adekwatna do ich kosztu. Na cenę budynków mają wpływ zarówno zastosowane materiały jak i rozwiązania konstrukcyjne, np. w projekcie ASTRA zastosowano dodatkowo izolację wełną mineralną dachu między krokwiami wraz z odeskowaniem poddasza nieużytkowego, drewniane schody na poddasze, większą ilość stolarki, inną technologię wykonania ścian oraz trójwarstwową ścianę fundamentową. Ponad to ilość konstrukcji dachowej wg zestawienia w projekcie wynosi 19,38 m3 (dochodzi tu strop drewniany) a w zestawieniu budynku AFRODYTA tylko 9,23 m3.

Proszę o podesłanie adresu mailowego - prześlę Panu zestawienia matriałowe oraz powierzchniowe dla obu projektów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

witam, na dzien dzisiejszy jest ktoś w stanie rzetelnie zrobić kosztorys tego domu do stanu deweloperski, bede bardzo wdzieczny za bardzo cenna informacje dla mnie.

 

i drugie pytanie czy mozna bez wiekszych przerobek zaadoptowac góre, nie chodzi mi o Artemide dziekuje i pozdrawiam

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...