Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arkadia


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość rommaa

u mnie jutro wieniec,wiecie co to oznacza.......:)

a domek jest cuuuudny,SUUUPEER!!!!!!!!!

 

o jaaaaa to genialnie gratuluje;) mogłabym prosić o kilka fotek na maila?jsulicka@tlen.pl

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie milosnicy Arkadii

Bardzo podoba mi sie ten projekt i myslimy o budowie tego domu. Znalazlam link do tego samego projektu pod inna nazwa. Kosztorys jest duzo nizszy i teraz zastanawiam sie jaki jest faktyczny koszt budowy tego domu. Mialam nadzieje zmiescic sie w 300 000 ze wszystkim. Czy Waszym zdaniem jest to mozliwe? Napiszcie prosze na leonda1@wp.pl

A oto link o ktorym mowialam

www.pprojekt.pl/projekt1041-ambrozja_i,opis.html

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

tak jak obiecałam wczesniej wstawiam fotki z prac nad arkadią;) www.jk.arkadia.mojabudowa.pl

 

Pozdrawiam

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Arkadia na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Bardzo podoba mi się projekt domu Arkadia(idealne wnętrza), jednak poszukuję domu bez garażu. W arkadii garaż jest poniekąd "dobudowany" do domu. Myślicie,że można wprowadzić zmianę i usunąć garaż? czy taka zmiana będzie kosztowna? Może lepiej i taniej będzie wykonać projekt indywidualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Bardzo podoba mi się projekt domu Arkadia(idealne wnętrza), jednak poszukuję domu bez garażu. W arkadii garaż jest poniekąd "dobudowany" do domu. Myślicie,że można wprowadzić zmianę i usunąć garaż? czy taka zmiana będzie kosztowna? Może lepiej i taniej będzie wykonać projekt indywidualny?

 

Witam,

Istnieje możliwość opracowania przez naszą pracownię wersji projektu Arkadia bez garażu. Temat został już podjęty, ale niestety nie mogę, w chwili obecnej, podać, kiedy taka wersja pojawi się w naszej ofercie.

Jak tylko będę miała informacje na temat tej wersji umieszczę je na naszym forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

będziemy budować Arkadię, niestety w planie zagospodarowania jest zapis, że pokrycie dachu ma być w odcieniach brązu/ czerwienie. Czy pracowania mogłaby wykonać inną wersje elewacji i dachówki? W cieplejszych odcieniach?

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

będziemy budować Arkadię, niestety w planie zagospodarowania jest zapis, że pokrycie dachu ma być w odcieniach brązu/ czerwienie. Czy pracowania mogłaby wykonać inną wersje elewacji i dachówki? W cieplejszych odcieniach?

Pozdrawiam

Kasia

 

Witam,

W chwili obecnej nie mamy w planach zmiany kolorystyki prezentacji projektu Arkadia. Zapraszam Panią do obejrzenia prezentacji projektu https://www.dobredomy.pl/projekt/eurydyka . Może okaże się ona pomocna w podjęciu decyzji o wyborze kolorystyki dla planowanego domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość marcin

Witam.

Planujemy zakupić projekt Arkadia ale chciałbym zobaczyć

wcześniej wybudowany obiekt. Jeżeli jest taka możliwość

to przyjadę zobaczyć. Małopolska lub inne.

 

Mój adres marcinpodhale@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od lutego 2010 budujemy Arkadię jestesmy na etapie wstawiania okien. Szukalismy projektu domu ok.roku ten wydaje sie nam wymarzony. To domek przepiękny - budowa Wielkopolska. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Arkadią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od lutego 2010 budujemy Arkadię jestesmy na etapie wstawiania okien. Szukalismy projektu domu ok.roku ten wydaje sie nam wymarzony. To domek przepiękny - budowa Wielkopolska. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Arkadią.

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Arkadia na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rommaa

Witaj Lila;)

Świetnie że krąg budujących Arkadie się powiększa;)macie jakiś zbior zdjęci krorym mozecie się pochwalic:)Czym kryjecie dach?Zostawiacie otwarta kuchnie? U nas dzis stawiaja ścianki działowe (ostatni etap w 2010). Okna i reszta w przysłym roku;)

 

Pozdrawiam

Justyna

justin_20@tlen.pl

 

 

 

 

 

 

 

Witam!

Od lutego 2010 budujemy Arkadię jestesmy na etapie wstawiania okien. Szukalismy projektu domu ok.roku ten wydaje sie nam wymarzony. To domek przepiękny - budowa Wielkopolska. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Arkadią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość rommaa

Witam

Buduję Arkadię - jestem na etapie wstawiania okien. Projekt ogólnie fajny, co do szczegółów:

- poddasze można by powiedzieć idealne, duże pokoje, duża łazienka, fajny strych;)

- parter hmmm- wg mnie niedopracowany - najbardziej mnie irytują nastepujace sprawy, na które warto bylo by zwrócic uragęprzed budową:

= podciągi pod którymmi można byłoby postawić ścianę a nie obok sciany, dla zobrazowania problemu rusunek poniżej,

gdzie kolorem niebieskim zaznaczony jest podciąg zaś kolorem czerwonym

www.hostuje.net/file.php?id=f171c25fcb64bf85b5cde642dc363dcc

1.w wiatrołapie i łazience pusta przestrzeń miedzy sciana a podciągiem =konieczność zabudowy płytami katron-gips

2. w sypialni na dole ściana obok podciagu, co jednocześnie zmusza nas do zabudowy karton-gips

= rura kanalizacyjna - spadowa do górnej łazienki- przy schodach na ścianie telewizyjnej, którą aby przeprowadzić pod

umywalkę, należy: albo przebić się do sypialni obok która znajduje się tuż pod łazienką, albo przebić się do górnej

sypialni i tam dopiero do łazienki obok - suma sumarum szum wodu bedzie słyszalny albo w salonie, albo w sypialni na

dole.

= kominy - a zwłaszcza od kominka, w salonie- mógłby być wbudowany w sciankę - zyskałoby się ok 20 cm i bylo by szersze

przejście z korytarza dokuchni z tyłu kominka w teraz jest ok 85cm;/

 

Pozdrawiam

rommaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mfifi

hej,właśnie ruszamy z budową 'lustra',jak wyjdzie zobaczymy.

 

Witam! My też przymierzamy się do tego projektu i mam pytanko czy ktoś, może podesłać mi jakieś zdjęcia z realizacji? oraz napiszcie co sądzicie o kuchni czy będzie ustawna bo jakaś taka dziwna się wydaje! Mój e-mail to mfifi@o2.pl Pozdrawiam i czekam na jakieś fotki, opinie na temat domku. Czy podnosiliście, ściankę kolankowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lila

Witam! My też przymierzamy się do tego projektu i mam pytanko czy ktoś, może podesłać mi jakieś zdjęcia z realizacji? oraz napiszcie co sądzicie o kuchni czy będzie ustawna bo jakaś taka dziwna się wydaje! Mój e-mail to mfifi@o2.pl Pozdrawiam i czekam na jakieś fotki, opinie na temat domku. Czy podnosiliście, ściankę kolankowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...