Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Milena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Również jest bardzo zainteresowana zakupem projektu domu MILENA, jednak chciałabym powiekszyc garaż a mamy dosyć wąską działkę. Potrzebuję szczegółowe mapki, aby zobaczyć na jak duży garaż mozemy sobie pozwolić. Proszę również przesłać pozostałe dostępne dokumenty wraz z kosztorysem oraz obrysem domu w CADzie jeżeli jest to możliwe na adres: agatapec@op.pl   Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jest bardzo zainteresowana zakupem projektu domu MILENA, jednak chciałabym powiekszyc garaż a mamy dosyć wąską działkę. Potrzebuję szczegółowe mapki, aby zobaczyć na jak duży garaż mozemy sobie pozwolić. Proszę również przesłać pozostałe dostępne dokumenty wraz z kosztorysem oraz obrysem domu w CADzie jeżeli jest to możliwe na adres: agatapec@op.pl   Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych nieodpłatnie informacji nt. projektu Milena. Zależy mi na szczegółowych dokumentach, rysunkach z wymiarami (łącznie z powierzchniami ścian), zestawieniem materiałów i kosztorysie. Chciałabym również otrzymać szczegółowe rzuty, na których zaznaczona jest również wentylacja budynku ( w szczególności kuchni). Materiały proszę przesłać na adres e-mail: edkarola@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych nieodpłatnie informacji nt. projektu Milena. Zależy mi na szczegółowych dokumentach, rysunkach z wymiarami (łącznie z powierzchniami ścian), zestawieniem materiałów i kosztorysie. Chciałabym również otrzymać szczegółowe rzuty, na których zaznaczona jest również wentylacja budynku ( w szczególności kuchni). Materiały proszę przesłać na adres e-mail: edkarola@wp.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Katarzyna

Witam. Jestem zainteresowana zakupem projektu Milena. Proszę o przesłanie wszelkich dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu. Czy w tym projekcie lazienka na parterze i poddaszu wymaga tylko jednego pionu kanalizacyjnego? Mój adres: kassdra@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana zakupem projektu Milena. Proszę o przesłanie wszelkich dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu. Czy w tym projekcie lazienka na parterze i poddaszu wymaga tylko jednego pionu kanalizacyjnego? Mój adres: kassdra@wp.pl Pozdrawiam

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Tak, łazienki mają jeden pion kanalizacyjny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Witam , jestem zainteresowana projektem Milena. Czy mogłabym prosić o przesłanie dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu. Moj adres e-mail : xfrotkax@wp.pl

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem zainteresowana projektem Milena. Czy mogłabym prosić o przesłanie dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu. Moj adres e-mail : aniadziedzic@interia.eu

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Milena. Czy moglibyśmy prosić o przesłanie wszelkich dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu. Mój adres:malina24@autograf.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam ,

jesteśmy zainteresowani tym projektem. Czy mógłbym prosić o przesłanie dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu?

Moj adres e-mail : wojasebastian@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Angelika

Witam. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu Projektów Milena i Milena2 na adres mailowy: angelika1989.20@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem zainteresowana zakupem projektu Milena. Czy mogLabym prosić o przesłanie wszelkich dostępnych nieodpłatnych informacji na temat tego projektu. Mój adres: kinmar2@poczta.onet.pl

Pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...