Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Milena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Witam! Mam mała prośbę czy mógłabym otrzymać szczegółowe wymiary wszystkich pomieszczeń?potrzebne mi są do programu auto cad.Wersję książkową projektu już posiadam.Będę wdzięczna ,

Pozdrawiam. milena2dobredomy@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mała prośbę czy mógłabym otrzymać szczegółowe wymiary wszystkich pomieszczeń?potrzebne mi są do programu auto cad.Wersję książkową projektu już posiadam.Będę wdzięczna ,

Pozdrawiam. milena2dobredomy@interia.pl

Witam
Materiały prześlę w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Zainteresowany

Witam. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu Projektów Milena i Realny na mail; derne24@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś się orientuje, może już skończył budowę Mileny jakie są mniej więcej koszty wybudowania Mileny w stanie z oknami, drzwiami, otynkowaniem, ociepleniem, elewacja i instalacja ? Jakie tą są mniej więcej koszty? Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Czy ktoś się orientuje, może już skończył budowę Mileny jakie są mniej więcej koszty wybudowania Mileny w stanie z oknami, drzwiami, otynkowaniem, ociepleniem, elewacja i instalacja ? Jakie tą są mniej więcej koszty? Proszę o odpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witam

przymierzam się do zakupy styropianu na zewnątrz, po zwymiarowaniu budynku i po odliczeniu wnęk wychodzi mi ok 200 m2, czytając poprzednie wpisy znalazłam informacje, że ściany zewnętrzne w projekcie Milena mają ok 151 m2. Czy mogę prosić o jakieś rysunki z wymiarami, które będę mogła porównać z moimi wyliczeniami. ( mój mail marszatko@interia.pl)

z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Martyna Szatkowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przymierzam się do zakupy styropianu na zewnątrz, po zwymiarowaniu budynku i po odliczeniu wnęk wychodzi mi ok 200 m2, czytając poprzednie wpisy znalazłam informacje, że ściany zewnętrzne w projekcie Milena mają ok 151 m2. Czy mogę prosić o jakieś rysunki z wymiarami, które będę mogła porównać z moimi wyliczeniami. ( mój mail marszatko@interia.pl)

z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Martyna Szatkowska

Witam

Na podany adres mailowy prześlę szczegółowe rysunki oraz zestawienie powierzchni ścian dla domu Milena.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Bartek

Witam. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu Projektów Milena i Realny na mail; jabol86@interia.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Witam. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu Projektów Milena i Realny na mail; b.gosia1@wp.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu Projektu Milena na mail; zambrzycki.roman@gmail.com Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Witam. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu Projektów Milena i Realny na mail; b.gosia1@wp.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Bardzo proszę  o przesłanie szczegółowych dokumentów, rysunków i kosztorysu projektów Milena i Realny na mail: malwina.wawer@o2.pl

 

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...