Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Milena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Proszę o podanie powierzchni dachu Mileny 2,wymiary okien i drzwi,oraz info odnośnie ścian nośnych, a konkretnie które to są.

 

 

Witam,

Proszę o kontakt mailowy na adres: biuro@dobredomy.pl W odpowiedzi prześlę rysunki szczegółowe projektu oraz tabelkę z zestawieniem ścian. Powierzchnia dachu wynosi 247,32 m2.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam serdecznie wszystkich. Razem z żona zakupiliśmy projekt domku Milena 2 z garażem dwustanowiskowym i zamierzamy ruszać z budową na wiosnę 2013r. Jesteśmy teraz na etapie załatwiania pozwolenia. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i bedziemy mogli ruszac z kopyta. W razie jakichkolwiek pytan piszcie moze będę mógł w jakis sposób pomóc.

[/quo

Witam kupiłem ten prjekt i też zaczynam budowę.Weż pod uwagę jedną rzecz zastanawiałem się dlaczego okna mają taką wysokość tzn 1,6 m okazuje się że dlatego iż wysokość na parterze to 2,78 m jak dla mnie trochę za wysoko.Zastanawiam się jak zejść z tą wysokością do 2,6 mb i zrobić typową wysokość okna 1,47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam serdecznie wszystkich. Dzisiaj dostalismy pozwolenie na budowe domku tak wiec w miare mozliwosci postaram sie opisywac poszczegolne etapy budowy.

 

Witam zrobicie coś z wysokością na parterze (czy obniżycie się do poziomu 2,6 mb czy zostawicie 2,78) jeśli obniżycie to dajcie znać jak to zrobicie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam mam już projekt milena mam pozwolenie cały dół zrobiłem otwarty brak pokoju na dole kosztem dużego salonu jadalni i kuchni zawsze jaieś ścianki można pózniej dostawić.

Od początku zastanawiałem się dlaczego okna tego projekytu sa takie wysokie tzn 1,6 mb dzis dopiero zorietowałem się ze to dlatego że wysokość na parterze to 2,78 mb jak dla mnie trochę dużo i teraz zastanawiam się jak dojść do wysokości 2,6 mb.

Jeśli ktoś mi podpowie będę wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Razem z żona zakupiliśmy projekt domku Milena 2 z garażem dwustanowiskowym i zamierzamy ruszać z budową na wiosnę 2013r. Jesteśmy teraz na etapie załatwiania pozwolenia. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i bedziemy mogli ruszac z kopyta. W razie jakichkolwiek pytan piszcie moze będę mógł w jakis sposób pomóc.

 

Witam

Kupiłem projekt milena mam pozwolenie na budowę ruszam w lipcu.Zauważyłem że wysokość parteru to 2,78 mb jak dla mnie za dużo zastanawiam się jak na etapie budowy zniwelować ta wysokosć do standardu 2,6 mb.Drugi temat to wysokoć okien 1,6mb trochę wyzsze od standardu dlatego myślę i założeniu pózniej rolet integrowanych z oknem ale przez to ze wysokość parteru to 2,78 to wewnątrz odległość miedzy oknem a sufitem wyniesie 58 cm duzo

Badzmy w kontakcie mozna sobie na bieżaco pomóc pawel.fabian@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość milenka2

Witam szczęsliwych posiadaczy projektu milena2.Mam zapytanie czy ktoś zamienił lub zamierza zamienić pokój z kuchnią tak aby kuchnia była zlokalizowana obok wejścia do domu?Mnie takie rozwiązanie by bardziej odpowiadało jednak obawiam się za dużego okna poniewaz przez szer. okna chciałabym usytuować blat roboczy czyli wynosiłby 180 cm i płyta indukcyjna oraz zlewozmywak musiałyby wylądować w obu rogach a to wykluczone ,może ew.zmniejszyć okno ze 160/180 do 150/160 zawsze to parę cm więcej .Proszę o radę.A może macie ciekawsze pomysły jakie dodatkowe zmiany wprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość stella

Witam czy ktoś z budujących podnosił ściankę kolankową jeśli tak to o ile i czy budujecie z silikatów tak jak w projekcie a jeśli nie to z czego bo tyle jest tego materiału na rynku że nie wiadomo na co się zdecydować jestem otwarta na sugestie.Może ktoś mógłby dodać jakieś fotki z realizacji budowy i napisać o zmianach jakie wprowadził lub jakie zamierza wprowadzić.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Proszę o kontakt mailowy na adres: biuro@dobredomy.pl W odpowiedzi prześlę rysunki szczegółowe projektu oraz tabelkę z zestawieniem ścian. Powierzchnia dachu wynosi 247,32 m2.

Pozdrawiam

 

 

Pytanie czy jesli mój wykonawca wykonał ławy fundamentowe o wymiarach 55 szerokie i 40 głębokie mam sie czegos obawiać?

Nie było mnie na miejscu przy tym etapie więc nie mogłem tego dopilnować mam obawy co do wytrzymałości takiej ławy żeby dom nie pekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jesli mój wykonawca wykonał ławy fundamentowe o wymiarach 55 szerokie i 40 głębokie mam sie czegos obawiać?

Nie było mnie na miejscu przy tym etapie więc nie mogłem tego dopilnować mam obawy co do wytrzymałości takiej ławy żeby dom nie pekał.

 

 

Witam

Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji do warunków panujących na działce, w tym gruntowych. Następnie to kierownik budowy jest odpowiedzialny za kierowanie budową w sposób zgodny z projektem oraz przepisami, dlatego każda zmiana powinna być skonsultowana własnie z nim. Jeżeli zmiana wielkości fundamentów nie była uzasadniona i istnieje ryzyko powstania zagrożenia, kierownik budowy powinien wstrzymać roboty i zawiadomić właściwy organ.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten projekt nie trafił w moje gusta dla mnie jest za wysoki preferuję niższe budowle jednopiętrowe, ale jak jakiś projekt urzeknie mnie to kto wie kto wie czy mi się takie domki nie spodobają :)/>

 

Witam

Niestety jeden projekt nie jest w stanie zaspokoić gustu wszystkich przyszłych inwestorów. Dlatego zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą naszych projektów - myślę, że znajdzie Pan projekt, który będzie Panu odpowiadał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jeszcze jedno pytanko

w projekcie mój wykonawca i ja nie mozemy znależć wysokości ścianki kolankowej nad stropem jest tylko wymiar ścianko nad wypustką w kuchni bardzo proszę o przesłanie tego wymiaru jesli to mozliwe

pawel.fabian@onet.eu lub pawel@europlyta.com.pl

będe bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mamy zamiar kupić projekt Milena II z jednostanowiskowym garażem. Zależy nam na własnym domku o optymalnej powierzchni dla 4-osobowej rodziny. uważam że projekt Milena II spełnia oczekiwania i wydaję się być funkcjonalnym.

Czy mogłabym prosić o opinię kogoś kto mieszka w Milenie. Jeżeli ktoś uchyliłby rąmbka tajemnicy za ile taki domek można wybudować - byłabym ogromnie wdzięczna.

 

A może ktoś jest już na zaawansowanym etapie budowy i pozwoliłby obejrzeć Milenę na żywo.

Będę wdzięczna za informację, mój adres e-mail kjtomaszewska@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,
Projekt Milena z garażem dwustanowiskowym nie jest jeszcze prezentowany na naszej stronie. Jesteśmy w trakcie przygotowania prezentacji. Projekt domu Milena II pojawi się na naszej stronie w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Oczywiście umieszczę o tym informację na naszym forum.
Pozdrawiam


MAM PYTANIE CZY NA RYSUNKU PRZEKRÓJ A-A WYSOKOŚC KALENICY NA GARAZU I WYSOKOŚC KOMINA SA PODAWANE OD POZIAMU 0 W DOMU CZY GARAZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Projekt Milena z garażem dwustanowiskowym nie jest jeszcze prezentowany na naszej stronie. Jesteśmy w trakcie przygotowania prezentacji. Projekt domu Milena II pojawi się na naszej stronie w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Oczywiście umieszczę o tym informację na naszym forum.
Pozdrawiam


MAM PYTANIE CZY NA RYSUNKU PRZEKRÓJ A-A WYSOKOŚC KALENICY NA GARAZU I WYSOKOŚC KOMINA SA PODAWANE OD POZIAMU 0 W DOMU CZY GARAZU



Witam
Wszystkie wysokości na przekrojach podawane są od poziomu "zero" w części mieszkalnej budynku. Poziom +-0,00 został na przekrojach oznaczony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

stan surowy otwarty Mileny multi komfort można obejrzeć pod Lublinem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam, Mamy zamiar kupić projekt Milena II z jednostanowiskowym garażem. Zależy nam na własnym domku o optymalnej powierzchni dla 4-osobowej rodziny. uważam że projekt Milena II spełnia oczekiwania i wydaję się być funkcjonalnym.

Czy mogłabym prosić o opinię kogoś kto mieszka w Milenie. Jeżeli ktoś uchyliłby rąmbka tajemnicy za ile taki domek można wybudować - byłabym ogromnie wdzięczna.

 

A może ktoś jest już na zaawansowanym etapie budowy i pozwoliłby obejrzeć Milenę na żywo.

Będę wdzięczna za informację, mój adres e-mail kjtomaszewska@wp.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...