Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Milena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na poddaszu można ścianki działowe wymurować z pustaka ceramicznego zamiast robić konstrukcje szkieletowe kartonowo gipsowe? Jak si to ma do obciążenia stopu gęstożebrowego teriva_

 

Czy na poddaszu można ścianki działowe wymurować z pustaka ceramicznego zamiast robić konstrukcje szkieletowe kartonowo gipsowe? Jak si to ma do obciążenia stopu gęstożebrowego teriva_

Witam, w przypadku murowanych ścianek na stropie gęstożebrowym konieczne będzie wzmocnienie stropu. Warto zastanowić się czy w takiej sytuacji nie będzie lepiej wykonać stropu żelbetowego. Taką zmianę należy uzgodnić z osobą posiadającą uprawnienia konstrukcyjno-budowlane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam serdecznie. Czy istnieje możliwość zamówienia aktualnego kosztorysu inwestorskiego projektu Milena? Jeśli tak z jakim kosztem muszę się liczyć.

Odpowiedź proszę na marcin.kozka77@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy istnieje możliwość zamówienia aktualnego kosztorysu inwestorskiego projektu Milena? Jeśli tak z jakim kosztem muszę się liczyć. Odpowiedź proszę na marcin.kozka77@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam

Witam

Zleciliśmy aktualizację do kosztorysu Milena - powinna być gotowa jeszcze w maju. Koszt - 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Izabela

Witam,

 

Spodobał mi się projekt Milena - odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów w na adres mailowy lris@gazeta.pl

Zalezy mi zwłaszcza cza na szczegółowych wymiarach.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Spodobał mi się projekt Milena - odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów w na adres mailowy lris@gazeta.pl

Zalezy mi zwłaszcza cza na szczegółowych wymiarach.

Z góry dziękuję.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Katarzyna

Witam, Spodobał mi się projekt Milena - odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów w na adres mailowy lris@gazeta.pl Zalezy mi zwłaszcza cza na szczegółowych wymiarach. Z góry dziękuję.
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dzień dobry,Jestem zainteresowana projektem Milena. Proszę o przesłanie dostępnych bezpłatnych materiałów : englishintie@gmail.comDziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jestem zainteresowany projektem Milena.

Proszę o przesłania bardziej szczegółowych wamiarów pomieszczeń (długość,szerokość) na e-mail mkazimierczukec1@gmail.com

Z góry dziekuje z powarzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...