Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Realny


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara

Witam, jesteśmy z mężem zainteresowani projektem REALNY, czy jest możliwość otrzymania szczegółowych rysunków z dokładnymi wymiarami pomieszczeń oraz jaka jest wysokość ścian na pietrze od podłogi do skosu. Mój mail  barbarajasny@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Serdecznie,

 

Poproszę o wysłanie rysunków szczegółowych na adres pawel.jasielski@gmail.com.

Czy istnieje możliwość przeniesienia komina/kominka na ścianę od strony garażu/kotłowni tak jak jest to zrobione w projekcie Milena ?

Czy ściany działowe na poddaszu są wykonane z pustaka czy szkieletowe gips-karton ?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie, Poproszę o wysłanie rysunków szczegółowych na adres pawel.jasielski@gmail.com. Czy istnieje możliwość przeniesienia komina/kominka na ścianę od strony garażu/kotłowni tak jak jest to zrobione w projekcie Milena ? Czy ściany działowe na poddaszu są wykonane z pustaka czy szkieletowe gips-karton ? Dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam.Czy jest możliwość usunięcia ściany działowej kuchni aby móc postawić wyspę kuchenna???

Witam

W projekcie Realny kuchnia jest dość mała i aby zaprojektować w niej wyspę należy usunąć ścianki działowe oraz ścianę nośną dzielącą kuchnię i jadalnię. Usunięcie ściany nośnej będzie wiązało się z zaprojektowaniem większego podciągu.

Opisane zmiany w projekcie są możliwe do wykonania na etapie adaptacji.

Wybrany przez Państwa architekt lokalny może wprowadzić zmiany po zakupieniu katalogowej wersji projektu.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda wówczas bezpłatną pisemną zgodę na wprowadzenie zmian. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Piotr Wielgolaski
Dzień dobry.Czy moglbym prosic o szczegółowy rysunek rzutu fundamentow projektu realny w wersji lustro na adres piotr-wielgokaski@wp.pl Niestety jest mi to bardzo potrzebne a w chwili obecnej nie mam dostepu do ego projektu.Z gory dziekuje.Nieukrywam ze sprawa pilna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Piotr Wielgolaski napisał:

Dzien dobry.Czy moge prosic o zdjecie zutu fundamentow projektu realny w werscji lustro na adres piotr-wielgolaski@wp.pl Z gory dziekuje

WItam

W sprawie możliwości udostępnienia rysunków konstrukcyjnych proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem projektu Realny . Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres szymonlebiest@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Szymon napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem projektu Realny . Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres szymonlebiest@gmail.com

Dzień dobry, materiały prześlemy w dniu jutrzejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Gość Adam

Dzień dobry zainteresował mnie ten projekt bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych informacji/rysunków na adres muzikman@wp.pl.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu Realny. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu? Kosztorys/rysunki ? iskierka9209@wp.pl. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu Realny. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu? Kosztorys/rysunki ? iskierka9209@wp.pl. Z góry dziękuję

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Zainteresowana projektem

Dzień dobry, jesteśmy na etapie wyboru projektu domu i zainteresował nas projekt domu "Realny". Czy mogę prosić o przesłanie trochę bardziej szczegółowych informacji dotyczących projektu tego domu na adres duda.malwina@vp.pl ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...