Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Realny


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czy do tego projektu jest możliwość podpiwniczenia?

Witam

Piwnice do budynku można doprojektować na 2 sposoby:

1. na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem

2. zlecić doprojektowanie naszym architektom - jest to usługa dodatkowo płatna. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość zainteresowany

Jaka jest klasa energetyczna tego projektu? Mam na myśli EP. Czy istnieje jakaś wersja tego projektu z bardziej nowoczesnym "lookiem"? Układ domu bardzo mi pasuje, ale wygląd jak projekty sprzed 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest klasa energetyczna tego projektu? Mam na myśli EP. Czy istnieje jakaś wersja tego projektu z bardziej nowoczesnym "lookiem"? Układ domu bardzo mi pasuje, ale wygląd jak projekty sprzed 10 lat :)

Witam, Ep wynosi 91,98 [kWh/(m2 x rok)]. Wersji nowoczesnej nie posiadamy. Polecam zapoznać się z podobnymi projektami: Tuliusz Nowy, Susan, Amoniusz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Łukasz

Witam! Mam pytanie odnośnie wysokości ścianek kolankowych nad częścią mieszkalna wraz z wykuszem(jaka jest różnica wysokości pomiędzy tymi scianami) i garażem w projekcie realny2 lustro.Pozdrawiam

lukasz_bialecki@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie wysokości ścianek kolankowych nad częścią mieszkalna wraz z wykuszem(jaka jest różnica wysokości pomiędzy tymi scianami) i garażem w projekcie realny2 lustro.Pozdrawiam

lukasz_bialecki@tlen.pl

Witam

Ścianki kolankowe w domu Realny II mają się następująco:

- 74 cm nad wykuszem

- 130 cm na pozostałej powierzchni mieszkalnej

- 47 cm nad garażem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziękuję za informację mam jeszcze jedno pytanie czy podane przez Pana wysokości ścianek kolankowych w projekcie realny podane są bez wylewek i murlaty?

Pozdrawiam! Łukasz

Dzień dobry,

wysokości ścianek kolankowych podajemy po wykończeniu wszystkich warstw - zarówno podłogi, jak i dachu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Poproszę o wysłanie rysunków szczegółowych na adres pawel.jasielski@gmail.com

Czy istnieje możliwość przeniesienia kominka na ścianę dzieląca pokój dzienny z kotłownią ( tak jak jest to zrobione w projekcie Milena ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wysłanie rysunków szczegółowych na adres pawel.jasielski@gmail.com Czy istnieje możliwość przeniesienia kominka na ścianę dzieląca pokój dzienny z kotłownią ( tak jak jest to zrobione w projekcie Milena ) ?

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Przeniesienie kominka jest możliwe. Zmianę tego typu może wprowadzić architekt na etapie adaptacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Marcin

Witam serdecznie, jeżeli to możliwe to również prosiłbym o przesłanie szczegółowych rysunków technicznych na adres czarnyk132@gmail.com z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...