Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Gryf


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie

 

Planuje rozpocząć budowę na wiosnę 2011 roku. Razem z żoną tak na 90% przekonaliśmy się do domku Gryf. Ale jest jeszcze odrobinę wątpliwości.

 

Jeśli można by było poprosić o fotki Waszego domku byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Marek i Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jasne, że nie trzeba murować 4 kominów. My mamy 2 murowane i 2 wentylacyjne w formie grzybków połączonych z dachówką. Prezentuje się to bardzo dobrze.

Zmieniliśmy także układ poddasza. Teraz domek jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. w najmniejszym pokoju zrobiliśmy łazienkę, a zamiast łazienki jest gabinet, tym samym mamy o 1 pokój więcej (nad garażem). Podniesienie dachu o 1 dachówkę i mała zmiana kąta pozwoliła nam uzyskać duży przestronny strych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jasne, że nie trzeba murować 4 kominów. My mamy 2 murowane i 2 wentylacyjne w formie grzybków połączonych z dachówką. Prezentuje się to bardzo dobrze.

Zmieniliśmy także układ poddasza. Teraz domek jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. w najmniejszym pokoju zrobiliśmy łazienkę, a zamiast łazienki jest gabinet, tym samym mamy o 1 pokój więcej (nad garażem). Podniesienie dachu o 1 dachówkę i mała zmiana kąta pozwoliła nam uzyskać duży przestronny strych.

 

Witam,

Zachęcam do umieszczenia zdjęć domu Gryf na naszym forum. Napewno będą one bardzo interesujące dla pozostałych "Gryfowiczów".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Wiosną mam zamiar również dołączyć do budujących GRYFA, jeśli to nie kłopot proszę o przesłania zdjęć z realizacji.

Pozdrawiam i życzę szybkiego zakończenia i miłego mieszkania! asuspower@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Marek

skończyliśmy stan surowy zamknięty:) jupi:) teraz tylko wykończenia. chetnie poślę zdjecia zainteresowanym. na tym forum nie ma chyba możliwości:(

 

Prosze o zdjecia zrealizowanego gryfa marek.lyczkowski@wp.pl interesuja w szczegolnie schody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Ja uważam że taniej wyjdzie blacho dachówka, a nie jest przecież zła.Dachówka jest tańsza ale dodatki gąsiory itd to wszystko wchodzi w cenę. Ale jak patrzy się na jakość a nie na cenę to pewnie lepsza jest dachówka. To tak jak z samochodem Skoda może być równie dobra jak AUDI. Ale marka jest marką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość WIOLETTA

W maju kupujemy działkę, na której zamierzamy postawić GRYFA (woj.warmin. - mazur.) Kalkulujemy na czym można , zaoszczędzić? Proszę o kilka fotek z budowy - wpolicht@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam,

 

Budujemy z mężem ten dom (woj. dolnośląskie).

Obecnie jesteśmy na etapie stropu, pod koniec wrzesnia planujemy zamknąć całość.

Chętnie wymienimy się komentarzami ze wszystkimi zainteresowanymi.

p.s.

czy ktoś buduje ten dom w woj. dolnośląskim/opolskim?

 

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.Budowę rozpoczęliśmy w marcu b/r.

Na razie fundamenty.

Woj. Śląskie,powiat Rybnicki.

 

 

Witam,

 

Jesli mielibyście ochotę obejrzeć gotowego Gryfa zapraszamy. woj. śląskie pow. cieszyński. Obecnie roboty wewnątrz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu postaram się wklejać zdjecia z budowy dla zainteresowanych.

www.picasaweb.google.com/103981163282246978178/Dom?authkey=Gv1sRgCO3czc--1IXDWA&feat=directlink

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Zefir II na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mika

tu postaram się wklejać zdjecia z budowy dla zainteresowanych.

www.picasaweb.google.com/103981163282246978178/Dom?authkey=Gv1sRgCO3czc--1IXDWA&feat=directlink

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mika

Nie mogę otworzyć zdjęć aby sobie obejrzeć;(.

A jak odczucia z budowy?Też jestem z woj śląskiego

i zastanawiamy się z mężem od jakiegoś czasu nad Gryfem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam

Witam

Projekt już mamy, w tym roku chcemy zrobić stan zero. Czy ma ktoś zdjęcia w środku Gryfa. My zmieniliśmy na m.in schody ze spocznikiem.

Proszę o zdjęcia wnętrza szczególnie salonu oraz poddasza ma adres adoom20@wp.pl

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Renata

Jeżeli to możliwe bardzo proszę o zdjęcia gryfa wewnątrz i na zewnątrz, chętnie równięż zobaczę go na żywo, ja jestem z woj. małopolskiego, pozdrawiam. e-mail: rk.renata@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

witam:)

czy ktoś może mi wysłać zdjęcia domu gryf ponieważ mamy zamiar budować ten domek i chcielibyśmy go obejrzeć chociaż na zdjęciach ponieważ nikt w pobliżu nie buduje tego domku.

Może ktoś buduje ten dom w okolicach Rzeszowa lub na Podkarpaciu ??

To e-mail na który można wysyłać zdjęci z GÓRY DZIĘKUJE:

monika12341@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Gryf na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam

Jesteśmy zainteresowani projektem gryf, jednak chcelibyśmy zobaczyć zdjęcia z jego realizacji i tu moja prośba o przesłanie mi kilku zdjęć na maila monika_latos@vp.pl

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...