Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Realizacja Bella 2 mazowieckie


Martamarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...

Mieszka się bardzo dobrze, zagospodarowaliśmy każdy kont. Mało mieliśmy zmian bo projekt Nam się podobał w dużej większości.W pomieszczeniu nad garażem dodaliśmy okno mamy tam pralnie i garderobę,w największym pokoju na górze zrezygnowaliśmy z ścianki i tam jest poprostu większe pomieszczenie.Teraz co wiem to na górze przesunęła bym delikatnie drzwi do pokoju z balkonem mniejszego byłby bardziej ustawny do mebli.Na dole w łazience jakby za prysznicem zostawiliśmy wnękę z myślą na zabudowę ale też zrobiliśmy odpływ do pralki w razie co. Jak coś zapraszamy obejrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dziękuję za zaproszenie, aczkolwiek troszkę daleko do Pani? ale z tego co się orientowałam to sporo ludzi buduję ten projekt. My również pralnie robimy nad garażem, jeszcze myślimy czy nie podwyższyć domku o 1-2 pustaki, żeby skosy na poddaszu były wyżej, ale boję się że domek straci swój urok? dobry pomysł z tymi drzwiami☺️ na papierze tego tak nie widać. Szczerze mówiąc to mój wymarzony dom, jak zobaczyłam projekt to już nic innego mi się nie podobalo? a Pani super go wykończyła, tak w moim stylu☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że się podoba ?Też tak miałam że jak zobaczyłam ten projekt to żaden inny go nie przebił.Według mnie  podwyszenie o pustak czy dwa będzie miało wpływ na bryłę domu z zewnątrz na minus..ale to już co kto lubi.My zostaliśmy zgodnie z projektem to tak naprawdę pomieszczenie nad garażem czyli ta pralnia jest niskie resztą pomieszczeń jest ok.Powodzenia w dalszych pracach. Proszę podesłać rezultaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w sumie skosy nie przeszkadzają, tylko gdzieś kiedyś na jakimś forum czytałam, że ktoś budował i po czasie by zrobił trochę wyżej, ale najlepiej poradzic się ekipy i projektanta☺️

Dziękujemy, przed nami jeszcze długa droga, ale jeśli nie zgubię tego posta to pokaże efekty☺️

Pozdrawiam serdecznie i zazdroszczę po cichutku, że Pani już na swoim?☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...