Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Reja


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 13.12.2020 o 09:14, Gość szczegoly napisał:

no jasne, wypadaloby podac maila :)  

g.dominika@gmail.com

Dziekuje!

 

 

 

 

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Krzysztof napisał:

Witam. Również poproszę o zwymiarowane rysunki. Czy jest już oszacowana przybliżona cena budowy jaką Państwo przewidują?

krzys_grafika@hotmail.com

 

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej. Kosztorysy są opracowane na podstawie zakończonej dokumentacji technicznej. Najpierw jest tworzone zestawienie materiałów oraz prac budowlanych. Dzięki temu brane są pod uwagę faktyczne ilości materiałów oraz rodzaje prac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
44 minuty temu, mawerner napisał:

Dzień dobry,

Czy można prosić o dokładne wymiary budynku? Moj adres: mwerner85@gmail.com

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Dobre Domy said:

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej. 

Pozdrawiam

Dziękuję za przesłanie rysunków. Mam jeszcze jedno pytanie - czy z racji tego, że jest poddasze, a w salonie 596cm, to czy nie będzie dom trochę dziwnie wyglądać? Przypadł mi projekt do gustu, natomiast mam obawy, że jest on wąski, a zarazem wysoki, przez co wizualnie może nie być atrakcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mawerner napisał:

Dziękuję za przesłanie rysunków. Mam jeszcze jedno pytanie - czy z racji tego, że jest poddasze, a w salonie 596cm, to czy nie będzie dom trochę dziwnie wyglądać? Przypadł mi projekt do gustu, natomiast mam obawy, że jest on wąski, a zarazem wysoki, przez co wizualnie może nie być atrakcyjny.

Dzień dobry,

na naszej stronie internetowej dostępne są wizualizacje wnętrz projektu. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marta napisał:

Dzień dobry,

 Również proszę o wysłanie rysunków z wymiarami na adres: marta.oknianska@gmail.com

z góry dziękuję.

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Prośba o rzut napisał:

Poproszę rzut parteru zwymiarowany (najlepiej w dwg). Mój email: latapaw01@wp.pl
Kiedy będzie znany kosztorys ślepy budowy 2021? Jaki koszt założyć?

Pozdrawiam,

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej. Kosztorys będzie dostępny około 2-3 tygodnie po skończeniu dokumentacji. Można założyć koszt stanu surowego zamkniętego na poziomie 2400-2500 zł za metr kwadratowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Oliwia
Dnia 15.01.2021 o 15:22, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

projekt Reja jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy na początku lutego. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z koncepcji architektonicznej. Kosztorys będzie dostępny około 2-3 tygodnie po skończeniu dokumentacji. Można założyć koszt stanu surowego zamkniętego na poziomie 2400-2500 zł za metr kwadratowy.

Pozdrawiam

Jaki metraż brać pod uwagę przy takim mnozniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Reja i Reja II

Dzień dobry, 

Czy mogłabym prosić o zwymiarowane rysunki projektu Reja i Reja II na maila nzlomanczuk@gmail.com

Pozdrawiam,

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Reja i Reja II napisał:

Dzień dobry, 

Czy mogłabym prosić o zwymiarowane rysunki projektu Reja i Reja II na maila nzlomanczuk@gmail.com

Pozdrawiam,

Natalia

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektów na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...