Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artur


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewa grzankowska

Witam! Ja również od następnego roku buduję DOM ARTUR .Chętnie zobaczę Państwa zdjęcia z realizacji budowy domu.Z góry dziękuję i pozdrawiam ! Anita ( anita_sebek@wp.pl)

zaraz wyślę ale tylko elewacyjne gdyż środek nic nie był robiony dopiero w tym roku jak zdrowie pozwoli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Pani Ewo ! Czy również mogę prosić o zdjęcia z realizacji projektu Artur? basia8954@op.pl

Witam Pani Barbaro . Przepraszam że dopiero teraz odpisuję lecz miałam kłopoty z komputerem . Jeśli sobie Pani życzy wyślę jej fotki gotowego budynku z tym że dom jest lustrzanką Artura. Zaraz wyślę foto a teraz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Jola.

Witam! Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zobaczyć kilka zdjęć z realizacji Artura II to zapraszam ! www.domnaskrajupuszczy.mojabudowa.pl/ Pozdrawiam. Witam Zachęcamy do przesłania nam zdjęć drogą mailową badź na płycie - chętnie umieścimy je również na naszej stronie www.dobredomy.pl Pozdrawiam
Witam . Ewa i Dariusz Grzankowscy z ŻELECH gmina . Sochocin ; pow. Płońsk. postawiliśmy dom o nazwie Artur . Jesteśmy z niego dumni lecz wprowadziliśmy trochę ulepszeń wartych uwagi dla Autora- łazienka pod schodami nie wypaliła i na pół piętrze też; przy tym modelu schodów łazienka tu gdzie pokój a kuchnia i jadalnia tu gdzie salon, natomiast gdzie kuchnia tam koncik tv. Łazienka nad garażem na piętrze równo z wejściem na górę a obok pokoju widny korytarz .Wymiana okna balkonowego na zwykłe z mojej kuchni, spiżarnia okrągłe okno, drożej nas wyniosła budowa i materiały gdyż położyliśmy dachówkę betonową i drzewo pod nią jest większe i mocniejsze za razem unieśliśmy też o 1 max poddasze ; komin klinkierem obłożony. Zapraszam do obejrzenia osobistego Autora. Pozdrawiam i Życzę WIELE KLIENTÓW-SUKCESÓW
Witam proszę o przesłanie zdjęć z z góry dziękuję aneta_22@interia.pl
Witam, czy również mogę poprosić o zdjęcia? Z góry dziękuję katarzyna.stasiak@poczta.onet.eu
Witam. Panią Anetę, wysłałam fotki na e-mail podany . Pozdrawiam

Witam. czy ja też mogę prosić o zdjęcia z realizacji budowy domu Artur na adres jola714@onet.eu z góry dziękuję za przesłane zdjęcia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Agnieszka

Witam. Czy ja też mogę prosić o fotki z realizacji budowy domu Artrur na adres jola714@onet.eu Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam! Czy ja również mogę poprosić o przesłane zdjęć z realizacji budowy domu Artur na adres agnieszkadomin@op.pl. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Witam serdecznie.Jeśli macie zdjęcia z budowy jaki i stanu wykończonego domu proszę o przesłanie ich na maila:Krzysiekmsz@o2.pl

Witam. Niestety nie posiadamy zdjęć z budowy domu ARTUR.

Na stronie dostępne są natomiast zdjęcia domu ARTUR II:

https://www.dobredomy.pl/projekt/arturII/#realizacje

(dzięki uprzejmości klientów którzy przesłali nam zdjęcia z realizacji swojego domu).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...