Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artur


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

super projekt myślę że znajdzie wielu amatorów,sama o nim myślę,i kto wie,jeszcze bardziej by mi się podobał gdyby miał podwójny garaż,ale projekt jest nowy, więc i z garażem dwustanowiskowym pewnie też będzie niebawem,można poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Bardzo podoba mi się ten domek. I w najbliższym czasie myślimy z mężem o kupnie tego projektu. Tylko szkoda że niema kosztorysu i 3D

 

Witam,

Prace projektowe nad projektem Artur potrwają do około 20 lutego. Po tym terminie zostanie opracowany kosztorys. Możemy wstępnie przyjąć, że koszty budowy będą znane w pierwszej połowie marca. Oczywiście od razu umieścimy taką informację na naszej stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można już kupić ten projekt?

 

Witam,

Oczywiście, jak najbardziej można już zamówić projekt. Termin zakończenia prac projektowych Artura z pojedynczym garażem został wyznaczony na 06.02.2012. Projekt będziemy mogli do Pani wysłać już tego samego dnia lub w najbliższym terminie wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Oczywiście można już zamówić projekt Artur. Projekt będziemy mogli wysłać do Pani po terminie 06.02.2012.Pozdrawiam

 

hej mamy zamiar z żoną kupić ten projekt i zastanawiamy się nad lustrzanym odbiciem i postawić go z wejściem z boku i garażem od tylnej strony co o tym sądzicie?? czekam na odpowiedzi pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy można budować dom w którym ja nie widzę kanałów wentylacyjnych z kuchni czy łazienki może coś przeoczyłem ale mam wątpliwości czy to nie problem??

 

Witam,

Na stronie oraz w katalogu prezentujemy rysunki schematyczne. Oczywiście kuchnia i łazienka są wentylowane za pośrednictwem kanałów wentylacyjnych wyprowadzonych na dach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę o kontakt na adres mailowy: a.jaszczynska@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będzie można zobaczyć projekt Artur 2

 

Witam,

Dokumentacja projektu Artur II jest obecnie opracowywana. Planowany czas zakończenia prac projektowych został określony na 17.02.2012 roku. Niestety w chwili obecnej nie mam możliwości określenia terminu, kiedy jego prezentacja pojawi się na naszej stronie.

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag odnośnie projektu proszę o kontakt na adres: a.jaszczynska@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Artur na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...