Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabian


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
23 minuty temu, j.pela@wp.pl napisał:

Witam 

Jestem zainteresowana kupnem projektu domu Fabian, proszę o przesłanie na adres mailowy j.pela@wp.pl rysunków szczegółowych oraz kosztorysu. Z góry bardzo dziękuję 

Pozdrawiam 

 

Dzień dobry,

projekt Fabian jest nowym projektem w naszej Pracowni i jest na etapie koncepcji. Po złożeniu zamówienia rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania na projekt to około 6-8 tygodni. Wówczas dostępne będą rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
16 godzin temu, Gość Radek napisał:

Witam w opisie nie ma nic na temat formy ogrzewania tego domu. Paliwa stałe, może gaz ? Ktoś coś może na ten temat powiedzieć ? 

Dzień dobry,

w każdym naszym projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe, natomiast można zmienić sposób ogrzewania domu na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Dnia 28.04.2020 o 09:29, Redaktor napisał:

Projekt domu Fabian

 

Szczegółowy opis projektu domu Fabian znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/fabian

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Jestem zainteresowana kupnem projektu domu Fabian, proszę o przesłanie na adres mailowy his@poczta.onet.pl rysunków szczegółowych oraz kosztorysu. Z góry bardzo dziękuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Jestem zainteresowana kupnem projektu domu Fabian, proszę o przesłanie na adres mailowy his@poczta.onet.pl rysunków szczegółowych oraz kosztorysu. Z góry bardzo dziękuj

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Michał

Dzień dobry ,

Gdzie mogę uzyskać informację na temat ilości potrzebnych materiałów do budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych.?

z góry dziękuję .

Pozdrawiam

PS. podaję maila: transport@dian-mar.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Michał napisał:

Dzień dobry ,

Gdzie mogę uzyskać informację na temat ilości potrzebnych materiałów do budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych.?

z góry dziękuję .

Pozdrawiam

PS. podaję maila: transport@dian-mar.com

Dzień dobry,

przesłaliśmy na maila zestawienie materiałów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Paulina

Jestem zainteresowana kupnem projektu domu Fabian, proszę o przesłanie na adres Buukowska@op.pl rysunków szczegółowych oraz kosztorysu. Z góry bardzo dziękuję 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Paulina napisał:

Jestem zainteresowana kupnem projektu domu Fabian, proszę o przesłanie na adres Buukowska@op.pl rysunków szczegółowych oraz kosztorysu. Z góry bardzo dziękuję 

 

Pozdrawiam 

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

Witam, czy mogę prosić o przesłanie na adres monika13_13@poczta.onet.pl rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość Monika napisał:

Witam, czy mogę prosić o przesłanie na adres monika13_13@poczta.onet.pl rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Paulina

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów budowlanych. Bardzo spodobał mi się projekt jednak ciężko podjąć decyzję na podstawie zamieszczonego rzutu. 

Pp.sobota@gmail.com 

Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Paulina napisał:

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów budowlanych. Bardzo spodobał mi się projekt jednak ciężko podjąć decyzję na podstawie zamieszczonego rzutu. 

Pp.sobota@gmail.com 

Z góry dziękuję. 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani projektem tego domu. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów budowlanych aby móc lepiej przyjrzeć się szczegółom. 

Mail: marcin2net@gmail.com

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 20:08, Gość Monika napisał:

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani projektem tego domu. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów budowlanych aby móc lepiej przyjrzeć się szczegółom. 

Mail: marcin2net@gmail.com

Pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...